DİJİTAL OL, İNTERNETTE, YAYINLAN, KEŞFEDİL.


Şirketinizin ve markanızın dijital itibari için;
Türkiye’nin Sanayi ve Ticaret Platformunda yerinizi alınız.

650 TL/yıl

Şirketinizin dijital itibari için; Sektörel yayıncılığın, iş yaşamını daha zengin daha etkin daha tatmin edici kılma gücüne sahip olduğuna inanıyoruz.  Mobil-Turkiye Sanayi ve Ticaret Platformu iş ağina davet ediyoruz.

AĞA KATIL. DİJİTAL OL. KEŞFEDİL.


       20.
Amacımız iş dünyasında (160 Sektör ve alt sektörde alanında etkili is yapan şirketler,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üyeleri. Sanayi ve Ticaret Odaları, İhracatcı birlikleri,Organize sanayi Bölgeleri,İthalatçı firmalar, Yabancı sermayeli şirketler platformun aktif kullanıcıları.) etkinizi sürekli* büyütmenize yardımcı olmaktır. Sarı sayfalardan, cdlere, oradan web platformuna ve sosyal mobil ağlara uzanan 20 yıl olduğu gibi.


       360
Hedef iş kitlenize erişmeniz için sürekli yeni yollar açıyoruz. 360 Derece İletişimin altın kuralı erişilebilirlik** adına rehber yayıncılığı 2020 dünya standartlarınin uzerine cikiyoruz.
Şirket adının konum bazlı yerleştirilmesi,
Google Maps Koduyla:

Sabit telefonun yanında mobil hattın yayınlanmasi:
Whatsapp hatının gösterilmesi:
Yetkili kişinin LinkedIn sayfasına yönlendirilmesi:
sosyal ağ hesaplarının facebook twitter instagram vb linklerle duyurulmasi:


      1010
Sektörlerin veritabanı rolünü üstlendik.. Dijitalleşme, mobilite ve interaktivite şirketlerin değerleri arasına girerken oradaydık. Şirketinizin web site, banner ve sayfa kaydı dijital iziniz için kalıcı etki yaratmaya mobil-turkiye ile başladı. Tüm üyeler için verilen bu standart hizmet, link ve back link avantajlarıyla optimum katkı sağlıyor. Siz bunu Web trafiğinizin ve dijital izinizin etkileyici*** boyutta artısından ölçümlüyorsunuz.


     A+
Sektör liderlerinin ilk tercihi. Reklam,tanıtım,pazarlama,halkla iliskiler,satın alma gibi çok yönlü memnun edici**** geri dönüşler böyle alınıyor.


Sayın: Şirket yetkililerinin dikkatine,
Şirketiniz için yılda bir kez; yurtiçi / yurtdışı sanayi, ticaret, ithalat ve ihracat işletmelerinin temel kaynağı mobil-türkiye Rehberinde şirket ve marka olarak yerinizi alınız.  Dijital itibarınız oluşsun. İziniz etkin ve etkiliyeci olsun.

Erişilebilirlik
Mobil-türkiye sanayi ve ticaret platformuna kaydınız sizi erişilebilir kılacak. Sektörünüzdeki yerinizi ve gücünüzü gösterebileceğiniz platform ülkenin en köklü rehberidir.

Sektörel Farkındalık
160 Sektör ve alt sektörde alanında etkili is yapan şirketler bir arada. Sanayi ve Ticaret odalarının güncel veri kaynağı görevini üstlenen platform Türkiye genelinde kullanılıyor.

Etkin ve Etkileyici
Şirketinizin banner ve sayfa kaydı dijital iziniz için kalıcı etki yaratıyor. Tüm üyeler için verilen bu standart hizmet, link ve back link avantajlarıyla optimum katkı sağlıyor. Siz bunu Web trafiğinizin ve dijital izinizin etkileyici boyutta artısından ölçümlüyorsunuz.

Memnuniyet
Sanayi ve ticaret alanında en güncel veritabanına ulaşabiliyorsunuz. Şirketinize ulaşmak isteyenler buraya bakıyorlar.
Aradıklarında buradasınız.

» 11.000 DEĞİŞİK ÜRÜN  Firmaların ürünlerini ve markalarını sergiledikleri ürün kataloğu bölümünde: teknik özellikleri ve resimleriyle binlerce ürün .YENİ

» mobil-türkiye Sanayi ve Ticaret  Rehberi 2020 internet sitesine kayıt.

» mobil-türkiye İç ve Dış Ticaret Bülteni: 
iletmeniz doğrultusunda her türlü alım satım teklifiniz, merkezimize iletilen dış ticaret talepleriyle ve yurtiçindeki şirketlerden iletilen ticaret talepleri ile birlikte, kayıtlı şirketlere ulaştırılır.


FİYAT: 345 TL  ( Kdv Hariç + Kargo Dahil ) İstanbul içi
350 TL  (Kdv Hariç + Kargo Dahil )  KKTC ve İstanbul dışı
(Lütfen, Sipariş İçin Aşağıdaki Kayıt Formunu Doldurunuz. Kayıt Ücretlidir.  Fiyat Yıllıktır. )
KAYIT FORMU


Ticaret Odası Sicili: 766 210
Hesap Numarası : Hesap adı: İGEME OLCAN İZER ve F GRUP Mim. Bilişim Org.Dan. Ltd Şti – Denizbank -Soğanlık Şubesi-5010 – Hesap No: 9810359-351-
IBAN:TR23 0013 4000 0098 1035 9000 01