Bilge Adam Bilişim Grubu

1997 yılında kurulan Bilge Adam Bilişim Grubu; Yazılım, Altyapı, ?Dijital, İnsan Kaynakları, Akademi ve Genç Akademi olmak üzere 6 uzmanlık bölümüyle hizmet veren bir Türk şirketidir. 900’ün üzerinde tam zamanlı çalışanıyla Bilişimde İnsan’ın gelişimine ve katma değerine odaklanan Bilge Adam; entegre bilişim hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük kuruluşudur. Bilge Adam Bilişim Grubu’nun merkez ofisi, Ar-Ge çalışmalarının da gerçekleştirildiği İTÜ ARI Teknokent’te bulunmaktadır.

?Bilge Adam Kurumsal Bilişim Hizmetleri, farklı uzmanlıkları olan iş birimleri tarafından sunulmaktadır. Bunlar; Yazılım, Altyapı, Dijital ve İnsan Kaynakları birimleridir. Grubun bünyesinde ayrıca eğitim alanında hizmet veren Akademi ve Genç Akademi de yer alır.????

Bilge Adam’ın kurumsal hizmetleri; büyük şirketler, KOBİ’ler ve kamu ?kurumları ?g?ibi ?farklı yapılara ?sunulur. “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” listesindeki kurumların büyük çoğunluğu, bilişimin pek çok alanında Bilge Adam ile çalışmaktadır. Bilge Adam Bilişim Grubu, tüm hizmetlerini Bilge Adam International aracılığıyla uluslararası ölçekte de verebilmektedir.????????????

?Bilge güvenliği politikamız hakkında bilgi almak için tıklayın?.??????????????????

Serifikasyon Programları:

Bilişim Uzmanlığı
Yazılım (.NET)
Yazılım (Java & Android)
Sistem
Bulut Bilişim
Siber Güvenlik

Dijital Tasarım
Web ve Grafik
Dijital Medya
3D ve Teknik Çizim

Muhasebe ve ERP
Muhasebe ve ERP

Kariyer Gelişim
Microsoft Office
Veri Analizi ve Raporlama

Şirket Adı: Bilge Adam Bilişim Grubu /Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hiz. San. Tic. A.Ş.
Adres: Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İTÜ Teknokent Arı 3 No:4 B3 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0850 201 60 00?
Fax: +902122727601
Web: www.bilgeadam.com
E-posta: info@bilgeadam.com