Manifesto PR Ajansı

Kurulduğu günden itibaren kendi alanında denenmemiş yolları deneyen, klasik söylemle ifade etmek gerekirse ‘ilkleri yapmaya’ gayret eden, ortak zekasını ve bilgisini ‘neyi, nasıl farklı yapabiliriz’ konusuna yoran bir anlayış taşıdı.

İsmimizin altına eklediğimiz İletişimin ‘Manifesto’su mottosu ise ikili bir anlam taşıdı her zaman; birincisi modern iletişim kuramlarının yarattığı bilgiye, bizden önceki ustalarımızın açtığı yola saygımızı, ikincisi ise bu yolda yürürken kendi hikayemizi yazacağımıza olan kararlılığımızı.

PR AJANSI HİZMETLERİ
Bir markanın ihtiyacı olan tüm iletişim hizmetleri; marka ve itibar yönetiminden pazarlama ve lider iletişimine, kriz iletişimi ve medya ilişkilerinden, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine dek tüm kalemler Manifesto’nun çatısı altında stratejik planlama perspektifi ile gerçekleştirilirken, genç ve yaratıcı kadrosunun alışılmışın dışında çözümleri ile de farklılık yaratılır.

Geldiğimiz noktada, finans, enerji, petrol, otomotiv, inşaat, telekomünikasyon, perakende ve turizm sektörlerindeki müşterilerimize ulusal ve uluslararası projelerde güçlü destekler sağlarken, tüm medya grupları ile de sağlam ilişkiler sürdürüyor, geniş iş ağımız ile ülkemize faydalı işbirlikleri geliştiriyoruz.

ORGANİZASYON AJANSI HİZMETLERİ
Manifesto Etkinlik Ekibi sizin için bir hikaye yazarak yola çıkar, vermek istediğiniz mesajı en etkili şekilde nasıl ulaştırabileceğiniz konusunda kafa yorar ve imza attığı etkinliklerde konuşulacak detaylar yaratır.
Planlama sürecinde attığı her adım hakkında düzenli bilgilendirir. Etkinliğinizin gereksinimlerini, en kaliteli malzeme, en ekonomik bütçe denklemiyle çözer. Geniş tedarikçi ağıyla bulunmayanı bulur, zamanında yetiştirir.

Tüm bunları yaparken hep iyimserdir, etkinlik yönetiminin bir dizi problem yaratabileceğini bilir ve hepsine karşı hazırlıklıdır. Her zaman bir B Planı vardır; etkinlik tarihinizin en uygun zamana denk getirilmesinden, aniden bastıracak bir yağmura karşı hazırlıklı olmaya kadar tüm detaylar incelikle düşünülüp, önlemler alınır; size sadece o günün keyfini yaşamak kalır.

Etiler Mahallesi Derince Sokak Güner Apartmanı No:4 D:5 Etiler – Beşiktaş İstanbul
Tel : 0 212 352 91 91
info@manifesto.tc
www.manifestoiletisim.com.tr