MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi

MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi; faaliyetlerine 2001 yılında resmi olarak başlamıştır.  MTP Ailesi; marka tescilipatent tescilifaydalı model tesciliendüstriyel tasarım tescilive coğrafi işaret tescili gibi Sınai Mülkiyet Hakları konusunda yurtçi ve uluslararası gerçek ve tüzel kişiliğe sahip birçok firmaya vekillik ve danışmanlık hizmeti veren profesyonel bir kuruluştur.

Merkez Adresi ANKARA Kızılay’da bulunan MTP PATENT Ofisi, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek adına, Türk Patent Enstitüsü’nün karşısında Hipodrom Şubesini de siz değerli marka ve patent sahiplerinin hizmetine 2003 yılında açarak bir ilke imza atmış bulunmaktadır.

İstanbul Perpa Şubemiz ise, çoğunluğu İSTANBUL’ da bulunan müvekkil firma portföyüne ve bizlerle çalışmak isteyen yeni firmalara (evrak alış verişlerinde ve yüz yüze görüşmelerde) daha kolay, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunabilmek için 2002 yılında faaliyetine başlamıştır.

Müşterilerimizin kurumsallaşma aşamalarında ki ihtiyaçları da gözeterek, logo tasarımıkurumsal kimlik çalışmaları ve web tasarım hizmetleri de 2011 yılından itibaren reklam departmanımız tarafından ayrıca hizmet vermektedir.

Haksız rekabetle ilgili ihtiyaçlarınız ve aklınıza takılan her türlü sorularda tarafımızla irtibat kurmaktan çekinmeyin lütfen.

MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi

Necatibey Cad. No: 64 Kat: 1 D. 4-5  Kızılay – Çankaya / ANKARA

Tel: 0 312 231 1 777

Tel: 0 312 231 1 777

info@mtppatent.com

www.mtppatent.com