Federal Döküm San. ve Tic.Ltd.Şti.

Federal Döküm, 1980 yılından bu güne gelen tecrübesi, ürettiği ürünlerdeki uzun ömürlülük ve yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin önde gelen Alüminyum Pres Döküm ve Kalıp firmasıdır.

Kuruluşundan bu gune hem iç piyasada, hem de global pazarda bir çok önemli ve tanınmış firmaya çözümler sunmuş, tasarlamış ve üretimler gerçekleştirmiştir.

Yüksek basınçlı alüminyum enjeksiyon pres döküm konusunda uzmanlaşan, yılların verdiği tecrübe ile sektörünün global dinamiklerine ayak uyduran ve yeniliklere öncülük eden firmamız, bu tecrübe ve kalitesiyle dünyadaki bir çok farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Hem ulusal, hem de global müşterileriyle tedarik hizmeti anlaşmaları imzalayarak uzun yıllar sağlıklı bir iş ilişkisi içinde bulunan firmamız, satış öncesi ve sonrası destek konusunda her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı çözümler üretmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tasarım sürecinden başlayarak, teknik ve ticari talepleri, son mamül üretimi ve ürünlerin zamanında ve doğru teslimatına kadar tüm aşamalarında profesyonel ekibimizle birlikte %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktayız.

Türkiye, İstanbul’da bulunan ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2015 sertifikalarına sahip yüksek üretim hacmine sahip fabrikamız ve kalıphanemizle aydınlatma, otomotiv, havalandırma, elektrik-ektromekanik, beyaz eşya ve mobilya gibi birçok farklı sektöre ve bu sektörlerdeki ulusal ve uluslararası birçok tanınmış firmaya hizmet vermekteyiz.

Kaliteli, yenilikçi üretimimiz ve gösterdiğimiz yoğun emeğimizle sektörün ülkemizdeki gelişimine bulunduğumuz katkınin ve ülke ekonomisine kazandırdığımız değerin gururunu yaşıyoruz.

Yalı Mah. Fevzi Çakmak Cad. 54/1 Tr-34844 Maltepe İstanbul – TR
T. +90 216 441 24 40
F. +90 216 305 88 81
www.federaldokum.com
info@federaldokum.com