Gürsan Alüminyum İmalat San.Ltd.Şti.

1979 yılında kurucumuz SEMİH ÖRSMAN’nın iki ortağı ile beraber Kasımpaşa’da kurduğu firmamız, sıva üstü elektrik tesisat borusu (Bergman Boru) imalatı ile ticaret hayatına başlamıştır. Zaman içinde diğer ortakların ayrılması ile firmamız bir aile şirketine dönüşmüştür. Birkaç sene içinde bergman boru imalatının yanısıra Aluminyum Panjur ve Doğrama Aksesuarları imalatına da başlanmıştır. 1980’lerin ikinci yarısında önce Aluminyum Kapı Kolları sonrada şuanda ana imalatımız olan Aluminyum Merdiven Korkuluk Sistemleri imalatı ile ürün yelpazemiz genişlemiştir.

Firmamız; 1998 yılınında Esenyurt Alkop Sanayi Sitesi’ndeki yeni yerine taşınmış ve burada ürün yelpazesine Aluminyum Masa, Aluminyum Sandalye,Mobilya kulpları,Bekleme Banklar’ını da eklemiştir. Şu anda 7000 m2 kapalı alanda kurulu entegre tesislerimizde 110 kişilik uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Aluminyum Sektöründeki 35 yıllık tecrübemizle Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına da özel tasarım ürünler üretmekteyiz.

Bulunduğumuz yüzyılın en önemli sektörünün Enerji olduğunu düşündüğümüz için son olarak 2013 yılında Güneş Enerjisi Destek Sistemleri İmalatına da başlamış bulunmaktayız. “ alurail “ markası altında korkuluk sistemlerimizi yapı sektörüne sunduğumuz ilk günden beri Türkiye‘nin en önde gelen projelerinde tercih edilmiş olmamız dolayısıyla kaliteye ve detaylara hala önem verildiğini görmüş olup buradan aldığımız şevk ile yeni sistemleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Alkop Sanayi Sitesi B-7 Blok No:15-16 Esenyurt/İSTANBUL-TÜRKİYE
Tel:+90 212 858 01 61 (4 Hat)
Fax:+90 212 858 01 65
export@gursan.com.tr
www.gursan.com.tr