Koca Metal Paslanmaz Geri Dönüşüm Tic.Ltd.Şti.

36 Yıllık tecrübesi ile KOCA METAL, paslanmaz çelik hurda, özel alaşımlı hurda pazarının önde gelen firmasıdır.
Firmamız 500 m2’si kapalı alan olmak üzere,2500 m2’lik beton zemin alanda faaliyet göstermekte. Yaklaşık yıllık 7000 ton kapasitesinin %50 sini ihraç eden ve %50 sini Türkiye içerisinde dökümcülere veren firmamızda 30 x 30 cm ebatlarında balya yapan pres makinesi, mıknatıslı ayırıştırıcı donanımlı vinç, forkliftler, plazma makinesi, kalın hurda kesim makası, analiz cihazları, radyasyon ölçer cihazlar ve konteynere yükleme indirme rampa kulanılmakta.
Türkiye’de ve yurt dışında önde gelen hassas dökümcüler ve fabrikalarla çok sıkı iş birliğinde olup, kendi alanında uzman tecrübeli çalışanlarımızla müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Hurda işimize ek olarak hurda aldığımız işyerlerini destek amaçlı yurt dışından paslanmaz çelik hammade temini de yapıyoruz. Böylece iki taraflı kazan ve kazandır ilkesi ile çalışıyoruz.
Ayrıca bu sene özel alaşım, yüksek nikelli alaşım talaşlı imalat yapan kuruluş ile ortak olmanın ayrı heycanını yaşamaktayız. Ortak olduğumuz kuruluş 6 senelik tecrübesi le Uçak, Petro-Kimya ve Enerji sektörlerine mükemmlel hizmet  vermektedir.

İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı Deparko San.Sit. No: 1/1 Başakşehir ISTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 (0212) 675 05 91 Pbx Faks: +90 (0212) 675 05 94
bilgi@kocametal.com.tr