ABP Tahıl,Un,Yem,ve Gıda Kalite Kontrol Cihazları

ABP GIDA LTD. ŞTİ.

1985 senesinde Kemal KANTAR tarafından kurulan ABP, çiftçiler, tarım kooperatifleri, tahıl tüccarları, un ve yem değirmenciliği, nişasta üretimi, tohum ve malt endüstrisi ve tüketici ile son bulan tedarik zincirinin doğru ham madde alımı, kalitelerine göre sınıflandırılması, uygun koşullarda taşınıp depolanması, farklı son ürün veya katkı amaçları için fiziksel ve kimyasal analizlerinin yapılarak bu zincirdeki tüm paydaşlara güvenilir, uluslararası literatürlerde yer alan, hızlı, tekrarlanabilir sonuçlar veren onaylı analiz cihazlarının Türkiye’de temsilciliğini yürütmektedir.

Tahıl, un, gıda ve yem kalite kontrolü konusunda Chopin, DICKEY-john, Perten ve Pfeuffer, gıdalardaki istenmeyen kimyasal kalıntıların tespiti konusunda Neogen, tekstür analizi cihazları üreticisi Stable Micro Systems ve çelik tahıl depolama, taşıma ve kurutma sistemleri konusunda GSI firmalarının temsilciliğini yürütmektedir.

Bu firmalar, dünyada konularının uzmanı kabul edilmektedir. Ürettikleri cihazların ölçüm sonuçları uluslararası standartlarca onaylanmış olup bu sonuçlar; üretim, ithalat ve ihracat sırasında zorunlu olarak istenmektedir.

Amacımız; yurtiçi ve yurtdışında temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünleri ile sektöre öncülük etmek, daima rehber alınan ve danışılan bir firma olmaktır.

ABP ailesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir alanlarında uzman satış mühendislerimiz ve yönetim kadromuz ile satışını yaptığımız ürün ve hizmetler ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve dahada kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Bunun sonucu olarak da yurt içi ve dışında bakliyat, tahıl, un, gıda ve yem üretim ve ticaretini yapan firmalar, devlet kalite kontrol laboratuvarları, üniversiteler, ticaret borsaları ile tahıl ticareti ve depolaması yapan özel kuruluşlar ile işbirliğimiz, kalite ve güven temeline dayalı olarak devam etmektedir.

Eskişehir Yolu 17.Km Çamlık Park Sitesi, 2365.sok. No: 22-24 ANKARA
Tel. : +90 (312) 397 43 30
Faks : +90 (312) 397 23 49
www.abp.com.tr
E-Mail : info1@abp.com.tr