Aktaş Group

Petrokimya alanlarında faaliyet gösteren Aktaş Grup’un temelleri 1990′lı yılların başında Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aktaş tarafından atılmıştır.

Petrokimya ürünlerinin uluslararası ticareti amacı ile kurulan Aktaş Grup bünyesindeki Aktaş Kimya Dış Ticaret Limited Şirketinin yanı sıra zamanla kendi sektöründe ürün tedarikinin yanında üretici olarak ta yer almak maksadıyla bünyesinde yeni şirketler ve markalar oluşturma çabasına girişmiştir.

Bu maksatla Reksoil Petrokimya A.Ş. kurulup faaliyete geçirilmiş, gerekli olan üretim ve kalite sertifikaları da alınmak suretiyle rexoil ve apex markaları her biri kendi alanında saygın bir yer edinmiştir.

Grup firmalarımız Kozyatağı/İSTANBUL’da öz malı şirket merkezinde faaliyet göstermesinin yanı sıra Tuzla OSB de 4500 m2 kapalı alan üzerine kurulu üç kattan müteşekkil (toplam 13500) m2 alanda üretim yapmaktadır.

Bugün itibarıyla güçlü sermaye yapısı, uluslararası arenada itibarı üst seviyede olan grubumuz, iştigal alanında kendi sektörüne yön veren öncü konumda olmasının yanı sıra ülkemizin imajına ve saygınlığına da katkı vermenin gururunu taşımaktadır.

www.aktasgroup.com.tr

İçerenköy Mh. Erkut Sk. Üner Plaza No:12/15 34752 Kozyatağı – Ataşehir / İSTANBUL
+90 216 577 43 00
+90 216 577 43 08