Anemon Hotel “Ege”

Evinizde Olmadığınızı Unutacaksınız! Çalıştığınızı Fark etmeyeceksiniz. Anemon Ege, Türkiye’nin incisi İzmir’in en önemli sanayi merkezi Bornova ilçesinin tek oteli sizi sıcacık bir karşılama ile bekliyor. Çam ağaçları ile çevrilmiş 10 dönüm bahçe içerisinde yer alan Anemon Ege’de işinizle yorulmadan ilgilenmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Yeni bir güne tazelenmiş olarak başlamak için fitness center ve sauna  hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Otelimizin metro istasyonuna olan yakınlığı sayesinde metropol trafiğine girmeden 8 dakika içinde şehir merkezindesiniz. 2 dakikalık keyifli bir yürüyüşten sonra İzmir’in tek açık hava alışveriş ve eğlence merkezi Forum Bornova’da kendinizi şımartabilirsiniz.

Açık yüzme havuzundan yararlanarak ve ya sadece çimlerin üzerinde yastık keyfi yaparak Ege güneşinin keyfine varabilirsiniz.

Tüm odalarda, toplantı salonlarında ve ortak alanlarda ücretsiz yüksek hızda metro ethernet internet sayesinde hem ofisinizle hem de ailenizle kesintisiz bağlantıya geçebilirsiniz.

Toplantı davet ve organizasyonlarınız için gelişmiş teknolojiye sahip toplantı salonlarımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Havalanı Mesafesi:35 KM

Havalanı Sürüş Mesafesi:25 DK

Otobüs:Lütfen Misafir Hizmetleri Servisi’mizle bağlantıya geçin.

Taksi Ücreti:85 TL

Limuzin Servisi: Lütfen Misafir Hizmetleri Servisi’mizle bağlantıya geçin.

Oto Kiralama :Lütfen Misafir Hizmetleri Servisi’mizle bağlantıya geçin.

Anemon Ege oteli Bornova İzmir de 1994 yılı Eylül ayın da hizmet vermeye başlamış olup, 23 yıldır değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Anemon Ege, Türkiye’nin incisi İzmir’in en önemli sanayi merkezi Bornova ilçesinin tek oteli, çam ağaçları ile çevrilmiş 10 dönüm bahçe içerisinde yer alan iş seyahatleriniz ve tatilleriniz için özel tasarlanmış, 4 Suit, 1 bedensel engelli, 36 standart, 20 deluxe, 39 superior odası, sigara içilmeyen 25 odalı özel katı ile otelimizde doğa ve havuz manzarasına sahip, 200 kişilik Provence Alacart restoranı, 10 kişi ve 250 kişi kapasiteli toplantı salonlarımız ile hizmet vermektedir.

200 yatak kapasitesi ile twin ve french yataklı odalarımız siz değerli misafirlerimizin rahatı düşünülerek hazırlanmıştır.

www.anemonhotels.com
Ege Ünv. Kampüsü, Erzene Mh., 35000 İzmir
+90 (232) 373 4862 | +90 (232) 373 4863
ege@anemonhotels.com