Ant İnşaat Maden San.A.Ş.

Ant inşaat 2006 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı projeler ile kendi sektöründe güven veren bir firma haline gelmiştir. Çeşitli faaliyet alanlarında sunduğu yaratıcı ve teknik çözümler ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir başarı hedefini her projesinde yinelemektedir.

Deneyimli ve nitelikli kadrosunu en iyi donanım ve doğru strateji ile buluşturarak uluslararası birçok başarıya imza atmıştır. Bugüne kadar Sudan, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Afganistan, Irak ve merkez Türkiye olmak üzere birçok ülkede ofis, şantiye ve makina parkları ile hizmet veren Ant inşaat, kendi sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz;

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründeki konumumuzu koruyup, sahip olduğumuz tecrübe ve yönetim becerimizi de kullanarak yurtiçinde ve yurtdışında yapımını üstlendiğimiz projelerde pozisyonumuzu yükseltmek.

Misyonumuz;

Hizmet kalitesi çalışanların kalitesi ile başlar felsefesi ile en iyi personeli ve yetkin insan gücünü bünyemizde bulundurmak, yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliği artırmak.
Yönetim ve yapım sürecimizi sürekli geliştirmek, ortaklarımızın, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve tüm toplumun çıkarlarını korumak.
Her alanda verimli çalışma yoluyla ulusal ve evrensel kaynakların optimum kullanımlarına katkı sağlamak.
Yeni ve özellikli projeler gerçekleştirerek, ekonomiye katma değer ve topluma istihdam yaratmak.
Toplumda çevre duyarlılığının ve iş güvenliği bilincinin geliştirilmesine katkı sağlamak.

E – 5 Karayolu Üzeri Hasanpaşa Mah. Lavanta Sok. No: 24 D: 3 Kadıköy – İSTANBUL
Tel: + 90 216 464 67 72 Pbx
Fax:+ 90 216 464 67 75
info@antinsaat.com
www.antinsaat.com