Barkotek Enerji İnşaat

1996 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışıyoruz.

Müşavirlik, konveyör sistemleri ve inşaat sektöründe edinmiş olduğumuz teknik tecrübenin yanında Türkiye’nin güneş panellerinden enerji üreten sayılı firmaları arasında yer alıyoruz.

Yapılan projelerle bütünleştirdiğimiz teknolojiyi, uzman kadromuzla destekliyor, zamanında teslim ilkesini esas alıyoruz. Doğadan aldığımız enerjiyle, doğal çözüm önerileri getiriyor, enerji ihtiyacını uzun vadede kârlı bir yatırıma dönüştürüyoruz. Genç, dinamik ve kalifiye personelimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin ve geleceğimiz için değerli projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz.1996 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışıyoruz.

Yaptığımız projeleri teknolojiyle bütünleştirip, uzman kadrolarımızla destekliyor ve her zaman “tam zamanında” teslim ilkesine riayeti esas alıyoruz. Vizyonumuzu ve misyonumuzu bir kurum kültürü halinde inşa etmek için bilgi-deneyim ve teknoloji-uygulama döngülerinden sürekli öğrenerek gelişmenin onurunu yaşıyoruz. Yapılan projelerle bütünleştirdiğimiz teknolojiyi, uzman kadromuzla destekliyor, zamanında teslim ilkesini esas alıyoruz.

Tel: +90 312 230 00 53
Fax: +90 312 230 00 53
Maltepe Mah. Turgut Reis Caddesi No:58 Çankaya-Ankara TÜRKİYE
info@barkotek.com.tr
www.barkotek.com.tr