Bitek Technical Production

Teknolojik Çözüm Ortağınız…
Bitek, 25 yılı aşkın süredir organizasyon ve eğlence sektöründe teknik prodüksiyon hizmetleri sağlamaktadır. Sektörün seçkin firmalarından biri olarak bugün, basın toplantılarından kurumsal organizasyonlara, konser ve defilelerden ödül törenleri ve düğünlere geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Anahtar teslim bir teknik prodüksiyon şirketi olarak hizmet verdiğimiz alanlar; profesyonel ses, görüntü ve ışık sistemleri, video mapping, LED ekranlar, sunum sistemleri, özel ışık sistemleri, truss konstrüksiyonları, konser ses ve ışık sistemleri, sahne tasarımı, simultane çeviri sistemleri, ofis ekipmanları ve tüm modern teknik altyapı teknolojilerinden geniş alternatifleri kapsamaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde en yenilikçi teknolojileri kullanmanın yanısıra, hizmet kalitemize verdiğimiz özel önemle hem müşterilerimiz, hem de katılımcıların en üst seviyede memnuniyetini sağlamak her zaman birinci önceliğimizdir. Bünyemizde faaliyet gösteren tüm proje yöneticileri, tasarımcılar ve teknik kadromuz, uzmanlık, yaratıcılık ve güçlü ekipman parkımızla “standart” projeleri “olağanüstü” ye çevirmek yönünde çalışırlar.

Sahne arkasını Bitek yönettiğinde, sahne üzerindeki akışın mükemmel olacağından emin olabilirsiniz…

Genel konseptin görüşüldüğü ilk toplantıdan organizasyon gününe kadar olan süreçte, Bitek tasarımcıları stratejik, pazarlama ve iletişim hedeflerinize uygun tasarım alternatiflerini CAD ve 3 Boyutlu modelleme programları kullanarak geniş bir portföy olarak sunarlar. Bu aşamada hedefimiz, en yaratıcı fikirlerin en son teknolojik yeniliklerle entegre edilmesi, ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunulmasıdır.

Esentepe Mah. Yazarlar Sok. Karaca İş Merkezi 19/1 Şişli/İstanbul 34394
Tel:(212) 347 63 15
bitek@bitek.com.tr
www.bitek.com.tr