Bursa’nin Termal SPA özellikli ilk “Şehir” Oteli

Bursa’nın en sıcakkanlı, en yeni termal spa şehir oteli Marigold Thermal & Spa’ya hoş geldiniz… Marigold Thermal & SPA Hotel, benzersizliğini termal terapi geleneğinden, konumunu şehrin kalbinden, adını Uludağ eteklerindeki Kadife çiçeklerinden alıyor. Marigold Thermal&Spa; Hotel’de beş yıldız konforu ve butik otel sıcaklığı bambaşka bir otelcilik anlayışında buluşuyor. Standart otel anlayışından uzak, özgün ve huzurlu bir şehir oteli…

46°C termal suyu da, havuzu da, odaları da, hamamları da, ekibin yüzündeki gülümseme de sıcacık…

PRENSİPLERİMİZ VE VİZYONUMUZ
Hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. Hizmetlerimiz ile fark yaratırız. Sonuç odaklı çalışırız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Tesisimizin stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, değişmekten ve hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Misafirlerimiz ana odağımızdır. Kendimizi birer Marigold Thermal & Spa Hotel elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve misafirlerimize katkı yaratmak bilinciyle hizmet ederiz. Misafir ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözümler üzerine kuruludur. Değişen misafir gereksinimleri önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız.

“Önceliklerimizi misafirlerimizin öncelikleri belirler.”

Sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz ve kararlarımız kendi içinde tutarlı bir bütündür. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. İtibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz. Hizmetlerimizinden faydalanan her bir misafirimiz, Marigold Thermal & Spa ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler. Kültürüne ve değerlerine sahip çıkan, çağdaş ve ilerici bir toplumun inşasında kurum ve birey olarak kendimizi sorumlu hissederiz. Bu duyarlılığımızla topluma örnek oluruz. Dünyanın geleceğine karşı sorumlu olduğumuzun farkındayız. Tüm hizmet alanlarımız ve sosyal hayatımızda, çevreye duyarlılık temel prensibimizdir. Tüm hizmet süreçlerimizde, tüm kararlarımızı, sonuçlarının çevreye olan etkisini değerlendirerek veririz.

Marigold Thermal & SPA Hotel
1.Murat Cad. No.57 16070 Çekirge BURSA
Tel: +90 444 16 26
Fax: +90 (224) 2346076
www.marigold.com.tr
info@marigold.com.tr