‘Cantoy bebe Toptanda Marka’.

Cantoy Tekstilin kurucusu ve Toptanda Marka sloganının sahibi olan Eyüp OTMAN 1979’da ticarete kırtasiyecilikle başlamıştır. Bu ticari süreç oyuncak toptancılığıyla devam etmiştir. Ve nihayet 1996’da iki oğluyla beraber bebe çocuk konfeksiyonu toptancılığı yapma kararı almıştır. Arkasında eşinin desteği, yanında oğullarıyla ve her zaman onlarla olan anne ve baba duasıyla kurulmuştur ‘Cantoy Bebe’.

İşte o zaman söylenmiştir bu slogan ‘Cantoy bebe Toptanda Marka’.
İlk önce Cumhuriyet caddesindeki Saner İş Merkezi, daha sonra Gökçen İş merkezi, şimdi ise Vişne caddesindeki 5 katlı mağazasında müşterilerine hizmet vermektedir. 2013 Temmuz ayında yeni bir atılım yaparak İstanbul Laleli piyasasına 4 katlı mağazası ile merhaba demiştir.

Cantoy Tekstil kaliteli ürün, dürüst ticaret, müşteri, üretici ve tedarikçi memnuniyetini esas aldığı için her geçen yıl daha da güçlenmektedir. Oluşturduğu Ar-ge departmanı ile piyasadaki değişiklikten ve yenilikten anında haberdar olduğu için tezgâhını sürekli taze tutmaktadır.
Oluşturduğu Online Satış Departmanı ile müşterilerine oturdukları yerden alış veriş yapma imkânı da sağlamaktadır.

Anne bebe ve çocuk ürünleri ile ilgili İstanbul ve Bursa’da organize edilen fuarların hepsine iştirak etmektedir. Orada tanıştığı yerli ve yabancı yüzlerce ziyaretçiye ürün tanıtmaktadır ve birçoğuyla uzun soluklu ticaret yapmaktadır.

Cantoy Tekstil, ziyaretçileriyle daha da çok büyüyen, piyasada söz sahibi olan bir bebe çocuk hazır giyimi toptan markasıdır. Cantoy Tekstil’i ” Toptanda Marka ” yapan da işte budur.

Türkiye’nin 81 il ve ilçesinden, dünyanın Rusya, Ukrayna, Azerbaycan başta olmak üzere 30’u aşkın ülkesinden gelen müşterileri ile yakından ilgilenip onlara her zaman yeni ve güzel ürünü bulma telaşındadır. 100’ü aşkın marka, 20.000 çeşit ürün ve 3000’e ulaşan müşteri potansiyeline sahiptir. İki mağazada toplam 35 kalifiye ve genç çalışanıyla birlikte hep daha iyiye ulaşma gayretindedir.

www.cantoybebe.com