Cebit Bilişim Eurasia

Genel Bilgi
Odak Noktası
CeBIT Bilişim Eurasia bulunduğu coğrafyanın profesyonel iş dünyasına yönelik,fuar ve global konferansların aynı çatı altında olduğu tek bilişim platformudur.
100% İş, 100% Başarı : ürünlerinizi ve çözümlerinizi profesyonellere sunma ve potansiyel müşterilerle buluşma fırsatı.

Format
Tek bir çatı altında eş zamanlı düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Global Konferansları Dijital endüstriye 360 derecelik bir bakış açısı sağlayarak, innovasyon ve geleceğin teknolojileri alanındaki yenilikleri ve eğilimleri keşfetmeniz için ideal bir platfromdur.İş dünyası liderlerinin, geleceği şekillendirenlerin ve sosyal yeniliklere açık olanların küresel ağı niteliğindeki, öncü teknolojileri keşfedip tartışmakta ve ayrıca bir sonraki yılı gerek iş dünyasının gerekse toplumun yararına şekillendirmektedir. Bu platformda markanızı uluslar arası profesyonel ziyaretçilere ve katılımcılara sunma fırsatından yararlanın.

Sektör uzmanları birarada
Bu coğrafyadaki 1 Nol’lu Bilişim ve İletşim Teknolojileri etkinliği olan CeBIT Bilişim Eurasia sektörün lider markalarını önemli karar vericiler ile B2B İkili göüşmelerle buluşturuyor. Katılımcılarına Avrupa,Yeni Avrupa,Ortadoğu, Afrika, Bağımsız devletler topluluğu Ülkeleri ve Rusya’dan gelen alıcılar ile yüz yüze görüşme fırsatı sunuyor.

Ağ kurmayı sağlayan üst düzey etkinlikler
Üst düzey karar vericilerin davet edildiği özel etkinlikler Geliştirilmiş müşteri ilişkileri yönetim hizmetleri B2B Eşleştirme Projesiyle digital ilişki yönetimi ve Çevrimiçi destek

Kapsam
CeBIT Bilişim Eurasia Bilişim sektörü profesyonellerini, medya ve siyasi liderleri buluşturan bir platformdur. Şirket profilinizi güçlendirmek ve yenilikçi anlayışınızı sürekli kılmak için bu eşsiz etkinlikte yerinizi alın.

www.cebitbilisim.com