Çimstone, Kuvarsın ışıltısı,hayatın rengi…

Kuvars esaslı kompoze taş üretiminde bir dünya markası…
Çimstone, inşaat sektöründe çağdaş ve güvenilir malzemelerin üreticisi olan AKG Grubu’nun bir iştiraki olarak 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. İtalyan Breton teknolojisiyle üretim yapan Çimstone; banko ve tezgahtan, zemin ve cepheye kadar farklı kullanım alanlarına uygun, üstün özelliklere sahip dayanıklı yüzey kaplama malzemesi üretir.

Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif bir pazar yaratan Çimstone, doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine, farklı renk ve dokudaki ürünleriyle yüzey kaplamada alternatif çözümler sunar.

Dünyanın önde gelen kuvars esaslı kompoze taş üreticileri arasında yer alan Çimstone; TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Uluslararası lider sertifikalandırma kuruluşu NSF International tarafından belirlenen NSF 51 Yiyecek Hazırlama Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan Çimstone, üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı satış sistemi ile değişen tüketici talepleri ile sektörün beklentilerine en uygun çözümleri sunar.

www.cimstone.com.tr
6170/1 Sokak No: 5, Işıkkent 35070 İzmir, Türkiye
Tel: +90.232.472 02 72
Fax: +90.232.472 12 72
E-mail: info@cimstone.com.tr