De-Ka Elektronik

Türkiye’de kurulu 2 üretim tesisi ile 1993 yılından beri hizmet veren DE-KA, Avrupa’da sektöründe lider fişli kablo üreticisi konumunda olup, dünyadaki belli başlı beyaz eşya üreticilerine gruplama hizmetleri de vermektedir. Ana müşterilerimiz, beyaz eşya üreticileri, küçük ev aletleri üreticileri, kahverengi eşya üreticileri ve aydınlatma endüstrisidir. Firmamız ISO 9001: 2000 kalite sistem onayına sahiptir. Ürünlerimizin tümü REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan ürünlerdir.

DE-KA yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve tecrübeli uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Her alanda sürekli iyileştirmeye olan inancımız sayesinde ürün ve proseslerimizi devamlı geliştirilmekte ve bu da müşterilerimize yeni ürün ve fiyat iyileştirmeleri olarak yansımaktadır.

Bu prensipler DE-KA’ya yol göstericilik etmekte, ve ürün / hizmetlerimizi tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin inşası aracılığı ile sağlanmaktadır

Çayırova Merkez İşletmesi
Adres: Akse Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:140 41420 Çayırova
KOCAELİ / TÜRKİYE
Telefon:(+90 262) 743 60 60
Fax:(+90 262) 744 29 18
www.de-ka.com