Dekoratif Cephe Yalıtım Sistemleri

Bina Yapı 2004 yılında hızla büyüyen mantolama pazarına alternatif ve tamamlayıcı ürünler üretimi için kurulmuştur. Firmamız, Yalıtımlı Dış Cephe Kaplamaları (Yalı baskısı, Siding, Derzli – Fugalı Kaplama, Terra Cotta, Seramik Kaplama, Taş Kaplama) ve Pencere ve Kapı Söveleri, Kat Silmeleri, Kilit Taşları, Saçak Silmeleri,Denizlikler ve Söve Harcı-Sıvası üretmektedir.

Bu ürünler eski veya yeni her türlü yapıda Mantolama, Terra Cotta, Compact Laminant, Cam ve Alüminyum gibi cephe giydirmeleri ve/veya dekoratif kaplamalar ile uyumlu kullanılarak yapılara estetik bir görünüm kazandırır. BİNA Yapı iç cepheye yönelik Kartonpiyer, Tavan Göbeği, Asma Tavan ve Tavan Kaplamaları, İzolasyonlu Dekoratif İç Cephe Kaplamaları malzemeleri üretmektedir. BİNA Yapı, gerek Dekoratif Dış Cephe Yalıtımı gerek Söve uygulamaları ile bir çok prestijli projeye imza atmış çok iyi referanslara sahip sektörün öncü firmalarındandır.

Bina Yapı ürün modellerini geliştirirken bir çok tasarımcı ile modellerini geliştirmektedir. Örnek çalışamalar için tıklayın

ÜRETİM TESİSİMİZ
Modern üretim tesisimizde Dünya standardındaki teknoloji ve kalifiye personelle Türkiye ve Dünya genelinde birçok prestijli projeye hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyim ile geliştirilen formuller, teknoloji ve bilgi birikimi sayesinde ürün kalitemiz garanti altına alınmıştır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Güvenilirlik
İnsana ve çevreye saygı
Pozitif düşünce ve pozitif enerji
Demokratik ve katılımcı ortam
Takımdaşlık
Topyekün mükemmelleşme ve sürekli gelişim
Müşteri odaklılık
Entellektüel Sermaye
Özeleştiri

Kaliteli, hızlı hizmet ve uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti…

Titiz çalışmalarımız ve oluşturduğumuz güven ile kısa bir sürede Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almayı başardık. Uzun süreli müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

Deneyimli ve profesyonel kadromuz
Teknik destek hizmetlerimiz,
Uygun fiyat avantajlarımız
Hizlı ve kaliteli hizmet anlayışımız
Uzun ömürlü ve güvenilir çözümler ile uzun süreli müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

www.bina.com.tr
Inkılap Mh. Küçüksu Cad. No:107
Istanbul Plaza B-Blok Kat:7 D:28-30
Ümraniye 34768 İSTANBUL
(Ümraniye Carrefour Karşısı)
T: 444 24 62 – (444 BİNA)
F: 0216 632 00 05
export@bina.com.tr