ENPRO Mühendislik, Müşavirlik, Taahhüt & Dış Ticaret A.Ş.

Tüm dünyada enerji açığını kapatmak için enerji tasarrufu ve enerji santrallerin verimi gün geçtikçe daha da çok önem kazanıyor. Santrallerin kısa sürelerde devreye alınması, veriminin ve emre amadeliğinin mümkün oldukça artırılması için her geçen gün kombine çevrim, yenilenebilir ve hibrit santral yatırımları artmaya devam ediyor.

2003 yılında kurulan ENPRO 12’yi aşkın ülkede yürüttüğü yada tamamladığı projelerde, santrallerin kendine özel taleplerini dikkate alarak olabilecek en düşük maliyetlerle ve en kısa sürede müşteriye özel tasarım, imalat ve saha uygulamalarını başarıyla yerine getirmektedir. Bu özellik ENPRO yu Enerji yatırımcıları nezdinde tercih edilen bir firma haline getirmiştir.

ENPRO enerji projelerinde mühendislik, müşavirlik, imalat, tedarik ve taahhüt hizmetleri yanı sıra, anahtar teslimi olarak enerji santralleri yapımını da EPC olarak üstlenmektedir. EPC projelerde konsept tasarımdan, detay mühendisliğe, satın almalar, imalatlar, ithalat, ihracat ve lojistikten tesisin yerinde kurulumu ve devreye alınmasına kadar olan tüm aşamalar ENPRO sorumluluğunda yerine getirilmektedir.

ENPRO Mühendislik, Müşavirlik, Taahhüt & Dış Ticaret A.Ş.
Enpro Plaza Filistin Cd. Kader Sk. No:34 06700 GOP Ankara / TÜRKİYE
T : +90 312 428 66 99 (Pbx)
F : +90 312 428 66 29
E : enpro@enpro.com.tr
www.enpro.com.tr