Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Malatya

ÖZEL ES-DENT Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği adı altında 2007 yılında milli egemenlik caddesinde beş üniteli klinik olarak hizmete başladık, 2012 yılında şu anki adresimizde ameliyethanemizi de kurarak  Anestezi altında her türlü Ağız ve Diş Sağlığı  ile ilgili  tedavileri uygulamaktayız.

Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet verdiğimiz kliniğimiz de dört Diş Hekimi ve bir Anestezi Uzmanı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Teknolojiyi takip ederek araştırmalar yapmak, Ulusal ağız ve diş sağlığı politikalarında gelişmek, memnuniyet odaklı sürekli eğitim ve gelişmeyi takip ederek Kusursuz hizmet sunmak. Garantili tedavi süreçleri ile hasta ve hekimin konforlu tedavi süreçlerini sağlamak.

Önceliğimiz hasta sağlığı ve güvenli olarak tüm tedavilerimizi sunmaktayız.  Alanında uzman, yeniliklere açık olarak ağız ve diş sağlığında ilinde en iyi merkez olarak hizmet vermek firma misyonumuzdur.

Malatya ilinde ağız ve diş sağlığı sorunlarını değerli hemşehrilerimize ve yakın illerdeki hastalarımıza en konforlu şekilde çözüme kavuşturmak. Aynı zamanda sağlık turizmi uygulamamız ile Dünya’nın her yerinden gelen gurbetçi hemşehrilerimize tedavi çözümleri sunmaktayız.

Kavaklıbağ mah Göktuğ sok no:11 Yıldırım iş merkezi 44000 Malatya Türkiye
+90(422) 325 81 67
bilgi@esdent.com.tr
www.esdent.com.tr