Etis Lojistik A.Ş.

Taşımacılık Hizmetleri
Etis Lojistik, kara tarafındaki tüm operasyonlarında, kombine ve intermodal taşıma çözümleri üretmektedir. Taşımacılık çözümleri işin niteliğine göre; karayolu, deniz yolu ve demiryolu seçenekleriyle modellenmektedir. Nihai üründen hammaddeye, dökme yükten sıvı ürünlere, soğuk zincirden cevher ürünlerine ve hassas taşımaya kadar geniş bir yelpazede taşımacılık hizmeti vermektedir. Etis Lojistik, kendi filosu ve ağına dahil ettiği piyasa araçlarıyla müşterilerini her daim memnun etme hedefiyle hareket etmektedir.

TORBALAMA & ELLEÇLEME HİZMETLERİ
Müşteri talepleri doğrultusunda ürünler torbalama ve elleçleme işlemlerinden geçerek, nihai müşteriye, sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Depodaki etkinlik, çalışma koşulları ve lojistik hizmet seviyesi arttırılarak, maliyetler azaltılmaktadır. Elleçleme kapsamında; ürünlerin yerini değiştirme, farklı kap ya da ambalajlara aktarma, eleme, havalandırma ve karıştırılma gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

TERMİNAL HİZMETLERİ
Entegre lojistiğin terminal hizmetleri bölümünde; efektif süreç planlaması, tahmil-tahliye, özmal araçlarla ara nakliye, temizlik hizmetleri ve ürünleri depoya istifleme gibi işlemler yapılmaktadır. Etis Lojistik, teknoloji yatırımları sayesinde, her müşteriye ve operasyona özel hizmet vermekte, sonuç odaklı liman çözümleri sunmaktadır.

Kozyatağı Mah. Saniye Ermutlu Sok. Şaşmaz Plaza No: 6 K: 11 Kozyatağı, Kadıköy İSTANBUL
Tel:+90 216 360 72 00
E-Posta :info@etislojistik.com
www.etislojistik.com