Fark yaratan öncü projeler

Peker Holding’in temelleri, 1986 yılında Hasan Peker tarafından gayrimenkul geliştirme projeleri ile atılmıştır. 1997 yılında ise Hasan Peker ve Ayşegül Peker tarafından Peker Holding olarak faaliyete geçmiş ve hızla büyüyen bir kurum olmuştur.

Fark yaratan, doğru projelerle öncü, güçlü, saygın, dünya standartlarında bir şirket olmayı hedefleyen Peker Holding, kazanmayı ve kazandırmayı amaçlarken, etik olmayı ve güvenilirliği de ilke edinmiştir. Anthill Residence, Sultan Makamı Çengelköy ve NEF Ataköy 22 gibi projeleriyle arsa geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Peker Holding, Bomonti Business Center projesinde hem arsa sahibi hem de yüklenici olarak faaliyet göstermiştir. Çamlıca, Maslak ve Tekirdağ / Yenice projelerini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin yanı sıra İngiltere ve Almanya’da da çok sayıda proje geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peker Holding, inşaat alanındaki faaliyetlerinde doğaya saygılı, İstanbul mimarisine katkı sağlayacak, mimari değeri olan projelere imza atmayı hedeflemektedir. Müşteri hakları ve memnuniyeti ise temel felsefesinin merkezindedir.

Peker Holding, projelerinde dünya standartlarının üzerinde olmayı ve değer katarak fark yaratmayı vizyon edinmiştir.

www.pekerholding.com
Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok No:8 Bomonti Business Center Şişli İstanbul
444 44 96
info@pekerholding.com