Gaysan gazlı amortisör sektöründeki 25 yılı aşan tecrübesi,

Gaysan gazlı amortisör sektöründeki 25 yılı aşan tecrübesi,  üretimindeki kalitesi, sorunlara ve ihtiyaçlara sunduğu hızlı ve yaratıcı çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı ile edindiği haklı itibarin, sürekli yenilenerek sürdürmektedir. Bölgesindeki ilk ve en büyük gazli amortisör üreticisi olan GAYSAN, hemen her türlü endüstri için ileri teknoloji çözümleri sunan, ayni zamanda global bir tedarikçidir. Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Ford, BMC gibi dünyaca ünlü markalar Türkiye’deki üretimlerinde orijinal parça olarak GAYSAN ürünlerini kullanmaktadırlar.

GAYSAN’in iş anlayışı; ürettiği ürünleri iyi tasarımlı, kaliteli, aynı zamanda rekabetçi fiyatlarla çözüm ortaklarına sunmaktır. Dünyanin dört bir yanındaki müsterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan genç ve yenilikçi ekibimiz, dinamizmimizin güçlü göstergesidir, Teknolojiye olan yatırımlarımız ve sürekli kalite iyileştirme hedeflerimiz ile, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede karşılamasını sağlamaktayız.

Ticari felsefemiz, Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz işbirliğine dayanmaktadır.

Öncelikle bizler görevlerimizi yerine getiririz. Bunun için ekibimiz, daha iyi süreçler için çalışır ve en mükemmel ürünleri elde etmek için sürekli araştırarak en iyi malzeme ve tasarımı geliştirir.

Sonra, siz çözüm ortaklarımız, GAYSAN katalogunu kullanarak, size uygun olarak ürettiğimiz gazlı amortisörlerden ihtiyaciniza uygun olanı belirlersiniz. Böylece memnuniyet, ortak bir başarı olarak paylaşılır.

Kalite yönetim sistemi ISO 9001 gibi uluslararası standartlara, hem de otomotiv ile ilgili ISO/TS 16949 gerekliliklerini karşılamaktadır. DIN EN ISO 14001 standartlarına uygun çevre yönetim sisteminin uygunluğu etkin ve verimli bir çevre yönetim oluşturmaya yönelik başarımızın bir göstergesidir. En son teknolojik gelişmeler ile donatılmış test laboratuvarları ve kalite kontrol departmanıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Gazlı amortisörler hayatımızı kolaylaytıran teknolojik bir gelişmedir. Eskiden kullanılan yaylı sistemlere göre daha ekonomik ve daha stabil çalışabilen sistemlerdir. Temelde lift amortisör ve block lift amortisör olmak üzere 2 tip olarak sınırlandırabiliriz. Bugün Otomotiv ve mobilya sektörü başta olmak üzere sanayi, yat, medikal, uçak koltuk ve başüstü dolapları, traktör ve kabinleri, vb. gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Lift amortisörler en basit tabiriyle ağır yükleri kaldırmak ve strok boyunca çalışabilen yükü kaldırdığı noktada sabit tutmaya yarayan sistemlerdir. Otomobil bagaj amortisörleri ve bu mantıkla çalışan sistemlerde değişil bağlantı çeşitleri yardımıyla kolaylıkla uygulanabilir

Block lift amortisörler ise dahili bir pim yardımıyla çalıþan ve amortisörün stroku boyunca her hangibir noktada kolaylıkla kilitlenebilen sistemlerdir. Block lift amortisörler, otobüslerin yolcu koltuklarında kullanılan ve koltukların sırt kısmını yatırmaya yarayan sistemin, en önemli komponenti olarak dikkat çekmektedir. Sistemin çalışmasında temel unsur amortisördür. Buna benzer mekanizmayı ara stroklarda durdurmaya ihtiyacınız olduğunda bu tip amortisörlerin kullanılması tercih edilmelidir.

Amortisörlerin üretimi için gerekli temel özellikler, açık ve kapalı boy ölçüleri, kaldırmasını istediğiniz ağırlık ve bağlantı noktalarınızın bilinmesi gereklidir.

Block lift amortisörler içinde aynı parametrelerin yanında amortisörlerin rijit olup olmayacağını ve hangi yönde rijitlik istediğinizi bildirmeniz istediğiniz ürünün ortaya çıkması için nokta atış yapmamıýzda bize yol göstermesi açısından önemlidir.

www.gaysanamortisor.com
ticaret@gaysanamortisor.com
Adres : Akcaburgaz Mahallesi 3069 Sok. No:19 34500 Esenyurt / Istanbul-Turkiye
Tel : +90 212 886 7180 (pbx)
Fax : +90 212 886 7182