Giftibox®

Giftibox®, 2011 yılında Türkiye’de parfüm, mücevher veya çiçek gibi geleneksel hediyelere alternatif olarak, hediye deneyim kutusu konseptini uygulamaya başlayarak kurumsal firmalar ve bireylerin, çeşitli satış noktaları ve internet üzerinden satın alabilecekleri, farklı temalara ait ve çok seçenekli yeni nesil hediye deneyim kutuları geliştirmiştir.

2000’li yılların başından beri tüm dünyada hızla büyüyen hediye deneyim kutuları, günümüzde en çok tercih edilen hediyeler arasında yer almaktadır.

Üzerinde hiçbir fiyat ibaresi bulunmayan bu özgün konsept, Kişisel Bakım, Lezzet, Macera, Eğlence, Gezi, Exclusive ve Bi’dolu gibi temalar arasından seçim yapma şansını sunmaktadır.
Artık heyecanlı macera aktiviteleri, masaj ve güzellik salonları veya Dünya Mutfakları’nın eşsiz lezzetleri arasından tercih yaparak unutulmaz deneyimler yaşamak ya da ürün temasından bir ürün seçerek Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınızda ücretsiz teslim almak mümkün.

Yaş günü, yeni yıl gibi kutlamaların yanı sıra motivasyon ve sadakat gibi kurumsal çözümler de sunan Giftibox®, yakınlarınız veya çalışanlarınız için eşsiz bir hediyedir.

www.giftibox.com

KORİST A.Ş.
Teşvikiye Mahallesi Güzelbahçe Sok. No:33
34365 Nişantaşı / Şişli İstanbul

Telefon: 444 25 57
E-posta: iletisim@giftibox.com