Kale Balata A.Ş.

Kale Balata A.Ş. 1976 yılında İstanbul-Maslak’ta disk fren ve kavisli fren balatası üretmek üzere kurulmuştur. Müşteri beklenti ve gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz karşılayabilmek üzere 1992 yılında Gebze-Kocaeli’ nde 12000 m2 si kapalı, toplam 16000 m2 lik yeni tesisine taşınmıştır.

Günümüzde gerek üretim teknolojisi gerekse kendi AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiği karışımları ile uluslararası standart ve regülasyonlara uygun olarak dünya pazarındaki yerini almaktadır.

Kale Balata ‘nın kalitesi ve güvenilir bir ticari ortak oluşu , Türkiye’deki ve yurtdışındaki otomobil üreticileri tarafından kabul edilmiş pek çok önemli ticari, hafif ticari ve binek araç gruplarında OEM ve OES projelerinde hak ettiği yeri almayı başarmıştır.

Yedek parça piyasasının içinde ekiplerimiz sürekli piyasanın nabzını tutarlar ve planlı turlarla belirlenmiş müşteri ziyaretleriyle ,sürekli müşteri memnuniyetini sağlarlar.

Bu ekiplerimiz Türkiye’nin dört bir yanını baştan başa kat ederek; Kale Balata kullanıcılarının ve satıcılarının isteklerini, problemlerini,taleplerini bize iletir ,firma ve müşteri arasında bir köprü kurarlar.Programlarına göre bayilerimizin müşterilerine yaptığı ziyaretlere eşlik eder ve firmamızın desteğini daima hissettirirler. Satış destek personelimiz ve lojistik ekibimiz de sahadaki arkadaşlarımızın taleplerine göre üretimi bilgilendirip hizmet verirler.

Türkiye genelinde ürünlerimiz bayilik sistemi üzerinden müşterilerimize sunulmaktadır.Bu şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha doğru bir şekilde tespit ederek doğru ve hızlı sevkiyatı amaç edinmekteyiz.

Cumhuriyet mah. İstanbul Cad. No:3 41420  Gebze /Kocaeli
+90 262 744 03 86
+90 262 744 03 89
info@kalebalata.com
www.kalebalata.com