KALEPRO, Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

Kale Teknoloji grup’a bağlı İstanbul merkezli, Türkiye’nin birçok bölgesinde bayilikleri olan ses, ışık, görüntü, led ekran, broadcast ve zayıf akım sistemleri konusunda 25 yıldır faaliyet gösteren, yurtiçinde ve yurtdışında birçok projeye imza atmış, dünyaca ünlü ve kabul görmüş markaların Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü yapmakta olan bir teknoloji firmasıdır.

KALEPRO, siz değerli müşterilerine en yeni teknolojiyi en kaliteli ve hesaplı şekilde sunmak için dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyor ve bu yönde hizmet veriyor.

KALEPRO, 4 yıldır üst üste bilişim sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinin yer aldığı Bilişim 500 araştırmalarına göre ilk 500 şirketin arasında gösterilmektedir. İşletmemiz 2015 yılında ise Türkiye’nin en fazla büyüyen bilişim şirketi ödülünü almaya hak kazanmıştır.

1985 Yılında kurulan acil anons sistemleri,uydu yayın, yangın algılama ve kamera sistemleri konusunda faaliyet gösteren Electroser firması 2000 yılına yeni bir yapılanma ile girerek profesyonel ses,ışık ve görüntü sistemleri konusunda çalışmalar yapan Kale elektronik ile birleşti bu birleşmenin sonucunda KALEPRO doğdu.

Girne Mahallesi, Narlıdere Caddesi, Irmak Sokak, Küçükyalı İş Merkezi, H-13 Blok,
Maltepe/İstanbul

Telefon: +90216 565 69 71
Fax: +90216 566 19 05
E-posta: info@kalepro.com
www.kalepro.com