Koltuk Dünyası

Çalışma,toplantılar,konferanslar, hayatımızın önemli kısmını kapsayan ve vazgeçilmez olan parçasıdır. Ayrıca uzun zamanlar geçirdiğimiz ofislerimizde çalıştığımız süre boyunca, rahatlığı, kaliteyi ve estetiği ararız. Koltuk Dünyası, 1998 yılından bu yana konferans koltukları, sinema koltukları ve ofis ve büro mobilyaları sektöründe bu kavramları bir araya getirerek çözüm ortağı haline gelmiştir.

Koltuk Dünyası bu bileşenlerden yola çıkarak, Kalite ve Konfor a dair sunmuş olduğu sıradışı çözümlerle, konferans,sinema,tiyatro gösterimlerindeki geçen zamanı düşünerek, insan sağlığını ilke edinip geliştirdiği tasarımlarla kendini kanıtlamıştır.

Konfor ve Kalite üretimini ilke edinmiş olan uzman kadrosu ar-ge çalışmaları, patent ve tasarımla ilgili, sektöre değer katacak yeni fikirlerin oluşmasını ve ürün yelpazesinin genişlemesini sağlayarak müşteri memnuniyetini benimseyen hedefleriyle hareket etmektedir. Bu sayede Koltuk Dünyası, yalnızca yerel sektörde değil, uluslararası alanlarda da kendini ispatlamıştır.

Bursa da bulunan 3.000 m² ‘lik entegre tesisinde, müşteri ve kalite odaklı çalışma anlayışıyla üretim yapan Koltuk Dünyası, ürün yelpazesi ile özel tercihlerin odağı olmakta ve profesyonel kadrosuyla her geçen gün daha estetik ve modern tasarımlar meydana getirmektedir. Bununla birlikte Koltuk Dünyası, Türk Standartları ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi esaslarına uygun olarak garanti, satış ve servis hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Panayır Mahallesi 1. Şentuna Sokak No: 106 / 1 Uludağ Sanayi Sitesi
Osmangazi-BURSA 16250
TÜRKİYE
e-Posta: info@koltukdunyasi.com
Tel:(+90) 224 211 1275
Faks: (+90) 224 211 1276
www.koltukdunyasi.com