Kurabiyecizade

Kurulduğu yıl olan 2004 tarihinden bu yana tüketicilerin kaliteli tercihi olan ve gıdanın önemli kollarından unlu mamuller sektöründe liderliğini sürdüren Kurabiyecizade; tatlı, tuzlu ve special kurabiye ürün gamında farklı tüketici zevklerine hitap eden çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır.

2007 yılında kurumsallaşma yolunda atılan ilk adım ile Özbeyza Gıda Tem. Teks. İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti kuruldu. 3000 m2 alan üzerine 50 ton/gün kapasiteyle kurulmuş üretim tesisinde, 80’e yakın kurabiye çeşidini deneyimli ve uzman 250 çalışanı ile yasal mevzuata ve uluslar arası standartlara uygun olarak üretmektedir. Kalite ve gıda güvenliği prensiplerini çalışma disiplini kabul ederek ulusal ve uluslar arası mevzuata uygunluğun sağlandığını, 2009 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile bunun yanın sıra TSE Hizmette Yeterlilik Belgeleri alarak da kanıtlamış bulunuyor

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi, 50’e yakın araç filosundan oluşan ve devamlı gelişen dağıtım ağı ile ulusal zincir marketleri ve bayi olarak tanımladığımız ticari müşterilerimiz kanalıyla Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışındaki müşterilerimize ulaştırmaktayız.

www.kurabiyecizade.com.tr