MARTI Hotels&Marina

Büyüleyici koyları ile dünyanın en özel cazibe merkezlerinden biri ve tatil beldesi olan İçmeler – Marmaris’in tam kalbinde bulunan bir yeryüzü cenneti… 1967’de kurulan ve Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort, misafirlerine iyileştirici su kaynakları ile binlerce yıl boyunca sağlık, huzur ve yaşam enerjisi vermiş doğal ve büyüleyici bir belde olan İçmeler’de unutulmaz bir tatil deneyimi vaat ediyor. Klasik Muğla köylerinden izler taşıyan Martı Resort yerel kültürün ayrılmaz bir parçasıdır: Taş ve ahşabın uyumu, berrak denizin ve etrafı çevreleyen çam ağaçlarının benzersiz ahengine eşlik etmektedir. 2013 yılında yenilenen otel, Muğla gelenekleri ile modern ve en kaliteli tasarımların mükemmel birleşimi ile daha da gelişmiştir.

Tüm duygulara hitap eden bir deneyim… Sizi beklentilerinizin çok daha fazlasını yaşayacağınız lüks ve huzur dolu bir tatile çıkmaya davet ediyoruz. İçkinizi özel, Mavi Bayraklı kumsalımızda yeşil ve mavinin o göz alıcı dansını izleyerek yudumlayacaksınız. Geleneksel Türk yemeklerinin ve dünya mutfağının en leziz örneklerini sunan restoranlarımız, sizi lezzetli bir yolculuğa çıkaracak. Sağlık ve güzellik merkezimiz vücudunuzu ve ruhunuzu şımartacak; kişisel terapi ve bakım seansları ile kendinizi yenilenmiş ve gençleşmiş hissedeceksiniz. Her yaştan misafir için hazırlanmış çok sayıda etkinlik katılmanız için gece, gündüz sizi bekliyor olacak. Marmaris’in tam kalbinde ve İçmeler’e on dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan otelimiz size günlük sıkıntılarınızdan ve şehir yaşantısının gürültülü ortamından kaçabileceğiniz bir tatil vaat ediyor. Martı Resort çam ağaçları, kuş ve dalgaların o büyüleyici sesleri ile sizi karşılayarak olağanüstü bir dünyayı sizlere sunuyor.

Misafirperverlik konusundaki yarım yüzyıllık tecrübesi ile kalite ve standartları tamamen yeni bir seviyeye taşıyan Martı Resort bunun yanında doğaya duyarlı ve yerel kültüre saygılı bir biçimde düzenlenmiş peyzaj planlaması ile çok sayıda sertifika ve ödülle de onurlandırılmıştır. Detay odaklı bir anlayışla hizmet veren Martı Resort unutulmaz anılar yaratma ve mutluğunuzu alışkanlığa dönüştürme görevini üstlenmiştir.

www.marti.com.tr