Masaüstü Telefonu Yeniden İcat Ettik

Her farklı şirket için sektör öncüsü UC ve Ses Çözümleri

NEC, her büyüklükten şirket için farklı, sektörün öncüsü haline gelmiş tümleşik iletişim ve ses çözümleri sunar. Tüm ses çözümlerimiz gelişmiş özelliklere sahip UCC çözümlerine kadar büyüyebilir. Size, donanımlarımız üstündeki yazılımlarımızın sahip olduğu güçlü çözümleri hayata geçirme olanağı sunduğumuz için koşullarınızı kendiniz detaylandırabilir, zamanlamanızı kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Dünyanın 1 numarası olarak yıllardır küçük, orta ve büyük ölçekli her türden işletmeye işletme çözümlerimizi sunuyoruz. Çözümlerimiz basit, sade ancak kapsamlı olup ana yazılımları, telefonları, el cihazlarını ve çağrı merkezi, mobil yetenekler gibi güçlü uygulamaları bir bütün halinde sunar. Çözümlerimiz endüstri standartlarına bağlı kalırken, en yüksek seviyede güvenilirlik sunar ve aynı zamanda eşsiz bir özgürlük ve esneklik sağlar.

İletişim daha önce hiç bu kadar akıllı olmamıştı!

NEC UNIVERGE Masaüstü telefonlar, WiFi ve DECT el cihazları ile fırsatlar dünyasına bağlanabilirsiniz! Aydınlatmalı dokunmatik ekranı ile, üzerinde yer almasını istediğiniz slayt gösterimleri ile NEC masa telefonları, işletmenizin iletişim seviyesine yeni bir stil kazandırır. Bu telefonlar, uyarlanabilir bir çok farklı özellik sayesinde esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar, aynı zamanda yatırımınızı korumanıza yardımcı olur.

Özelleştirilebilir telefonlar büyüyen işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılar

İşletmeniz büyüdükçe iletişim ihtiyaçlarınız da artar. NEC telefonlar ile kişiselleştirme ve aplikasyon desteği sayesinde işlevselliği artırabilirsiniz. Bir çok seçeneğin içinden, örneğin basit ve tek satırlı telefondan 60 satırlı konsol ilaveli telefona kadar, personelinizin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilirsiniz.

IP veya Dijital Masaüstü telefonlar

İşletmenizin iletişim sistemi ful IP veya IP ve Dijital birleşimi olması fark etmeksizin, NEC ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türden telefonu size sunar. Kullanıcı arayüzü ve telefon özellikleri aynı olduğu için her iki model de ekstra bir eğitim gerektirmeksizin kolaylıkla kullanılabilir.

Teksam Telekomünikasyon LTD. STİ.
Şair Eşref Bulvarı No:28 K:2 D:4 Çankaya / İZMİR
+90 (232) 446 49 46 (PBX)
info@teksam.com.tr
www.teksam.com.tr