Nanotek İnşaat A.Ş.

Nanotek İnşaat Sanayi ve Yapı Malzemeleri Ticaret A.Ş, 2005 senesinde BASF Yapı Kimyasalları ürünlerinin Marmara Bölgesi’nde satış-pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Dudullu’daki merkez ofisi, Ferhatpaşa’da bulunan 1800 m² kapalı – 1000 m² açık alana sahip lojistik merkezi,Firuzköy’de bulunan 2500 m²’lik lojistik merkezi, geniş araç parkuru ve sağlam finans yapısı ile kısa sürede yapı sektörünün sayılı güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır.

Markalarımız, bayilerimiz ve ekibimizle büyük bir takımız

Nanotek, 46 kişilik güçlü ekibiyle Marmara Bölgesi’ndeki yüzlerce projeye, stratejik çözüm ortağı olarak çalıştığı seçkin bayi ağı ile hizmet vermektedir.

Nanotek, sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir.

Nanotek olarak misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kalite politikamıza bağlı olarak temel amacımız; bölgemizin yapı sektöründe yapı kimyasalları pazarını genişletmek, dünya standartlarındaki ürünlerimizi, kaliteli hizmetle bayilerimize, proje ve şantiyelere ulaştırmaktır.

Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olan Nanotek, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Nanotek`in temel hedefi, üstün hizmetle ve stratejik işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.

Nanotek, yapı sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemeleri, gerek üreterek gerekse yurtiçi ve yurtdışı tedarik noktaları oluşturarak, projeler geliştirme misyonuna devam edecektir.

www.nanotekgrup.com