Planart Dekorasyon A.Ş.

PLANART, günümüzün modern yapılarının vazgeçilmez donanımları arasında yer alan Mimari Yapı Malzemeleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. PLANART‘ın ana faaliyetleri arasında olan Yükseltilmiş Döşeme ve Metal Asma Tavan Sistemleri, uygulamacılara çok geniş tasarım alternatifleri sunmaktadır. Tüm sistemlerde tavan arasına kolay ulaşım, montaj kolaylığı ve servis entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Telekomünikasyon salonları, bilgi işlem merkezleri sistem odaları, merkezi otomasyon sistemleri kontrol odaları ve laboratuarlar gibi mahallerin yangından korunması için gerekli yangın algılama ve gazlı söndürme sistemlerinin kurulumu da PLANART‘ın önemli çalışma konularından birisidir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu bu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir. PLANART ülkemizde yüzbinlerce metrekare ile ifade edilen ölçülerde uygulaması ile Yükseltilmiş Döşeme alanında lider durumdadır.

PLANART, Mimari Yapı Malzemeleri‘nin yanı sıra bilgi işlem merkezleri, modern ofis mekanları gibi yerlerin mimari, mekanik ve elektrik-elektronik sistemlere olan ihtiyaçları için anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda, iklimlendirme sistemleri, otomatik yangından korunum ve giriş-çıkış kontrol sistemleri ile kapalı devre kamera sistemleri anahtar teslimi paket çözümler içerisinde uygulanmaktadır.

Şirketimiz Uyar Şirketler Topluluğu tarafından desteklenerek %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.

Merkez : Dereboyu Cad. Çalışkan Sokak No.4 34303 Halkalı, İstanbul / Türkiye

T: 0 212 473 01 00 (pbx)
F: 0 212 473 01 55

Ankara Ofis : İller Sokak No: 11 Mebusevleri 06580 Tandoğan, Ankara / Türkiye

T: 0 312 215 23 48
F: 0 312 212 60 07

Fabrika : 1. Organize Sanayi Bölgesi, 3. Nolu Yol, Hanlı, Adapazarı / Türkiye

info@planart.com.tr
www.planart.com.tr