Plasmar Plastik ve Kimya San.Dış Tic.A.Ş.

Plasmar 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ithalat kaynaklı dağıtım hedefiyle faaliyet göstermeye başlamıştır.

BulletPlasmar geçen seneler zarfında, dünyanın saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ilişkiler geliştirmiştir. Bugün itibariyle, plastik hammadde sektöründe satış, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile uluslar arası boyutta faaliyet gösteren plasmar, bir çok ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

BulletPlasmar müşterinin talep ve beklentileri doğrultusunda, Türkiye genelindeki lojistik organizasyonu ve depo yönetimi ile adeta kapıdan kapıya dağıtım gerçekleştirmektedir.

BulletPlasmar plastik hammadde ve ürünler konusunda derin bilgi sahibi satış-pazarlama ekibiyle iyi bir “takım çalışması” sürdürür. Plasmar, eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar.

BulletPlasmar yönetimi, 1990 yılından bu yana plastik sektöründe her kademede görev yapmış sektörün tanıdığı ve güvendiği deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

BulletPlasmar temel çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyeti kavramına odaklanmıştır. tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşım göstermek, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

www.plasmar.com.tr

Mahmutbey Mahallesi,İstoç Ticaret Merkezi,
2412. Sok., C Plaza No:2, İşyeri No:051,052,053,054,055 34218 Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Tel:0 212 659 89 90
Fax: 0 212 659 70 75

info@plasmar.com.tr