Profesyonel Beton Zemin ve Yüzey Çözümleri

EY Endüstriyel Yapı Ltd. Şti. 2005 yılında, beton zeminler konusunda; tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Endüstriyel zemin beton uygulamaları (fabrika ve atölye zeminleri, beton yollar, otopark alanları, akaryakıt istasyonu zeminleri,…vb.) ile başlayan bir süreçte 2006 yılında Dramix markalı çelik tel beton donatıları kullanımına başlanılmış ve bu konuda BEKSA(Bekaert-Sabancı), şimdiki BEKAERT-Belçika çözüm ortağı ve profesyonel uygulama bayii olunmuştur. Dramix çelik tel beton donatılarının sağladığı teknik imkanlarla, klasik çelik hasır donatılı zemin beton uygulamalarına göre; daha ekonomik, daha uzun ömürlü, çatlak dayanımı daha yüksek ve daha ince zemin beton döşemeleri yapımı mümkün olmuş ve mevcut tabliye üzeri ince beton kaplamalar(topping beton), metal trapez saç üzeri döşeme betonları ve ağır yüklere maruz tır parkları ve lojistik depo zeminleri gibi projelerin yapımına başlanılmıştır.

2007 yılında beton zemin uygulamalarımızı çeşitlendirerek Fransız Lafarge-Artevia dekoratif baskı beton uygulama ekibi olarak başlanılan bir süreçte ise bugüne kadar 1.000.000 m2’yi aşkın dekoratif baskı beton zemin(yaya yolları, meydanlar, park yürüyüş yolları, otoparklar, taşıt yolları, ticari veya konut bina girişleri, teraslar,….vb) uygulamaları yapılmıştır. Ayrıca dekoratif sıva ve zemin kaplamaları konusunda Amerika’da çok bilinen Flex-cement markasının uygulamalarını da 2008 yılından itibaren sürdürmekteyiz.

2010 yılından itibaren makine parkımıza kattığımız 2 adet Hollanda- Multiarm laser screed makineleri ile günümüz zemin beton teknolojisi olan lazer kontrollü ve kot hassasiyeti yüksek zemin beton serme uygulamasına da başladık. Bu sayede, günde 1500 m2’ye varan dökümlerle, minimum soğuk derzli ve yüzey düzgünlüğü uluslararası standartlarda lojistik depolar, mal dağıtım merkezleri, yüksek raflı yapılar,…vb. yapıların beton zemin uygulamalrını da yapmaktayız. Yine bu makinalarla, Türkiye’de ilk olarak beton yüzey sertleştirici tozların, ıslak betona kontrollü olarak homojen bir şekilde serilmesi uygulamasını da yapmaktayız

2014 yılında, elmas aşındırıcılı beton yüzey silim makinaları ile, eski ve yeni beton zeminlerin yüzeyleri parlatılarak özel sıvı kimyasallarla yüzey sertleştirme ve koruma uygulamalarına da başlanılmıştır. Bu saye de artık çok çekici, pürüzsüz ve parlak beton zeminler yapabilmekteyiz.

Kurulduğundan bu güne 5 milyon m2’yi aşkın endüstriyel ve dekoratif zemin beton uygulama tecrübesi, yılların bilgi ve deneyimi ile yetişmiş teknik ve uygulama kadrosu, zemin beton uygulama teknolojileri ve malzemeleri ile ilgili yapmış olduğumuz araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetleri ve sektördeki yenilikçi uygulamalarımızla, EY Endüstriyel Yapı Türkiye’de profesyonel zemin beton çözümlerinde öncü ve saygın bir yer edinmiştir.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BAŞLICA NEDENLER:

  • Profesyonel zemin beton uygulamalarında yetişmiş 50 personeli aşkın uygulama kadrosuyla; kaliteli, zamanında ve hızlı uygulama imkanları.
  • İş güvenliği konusunda azami dikkat ve sürekli hizmet içi eğitim.
  • Teknik danışmanlık desteği.
  • Kalite kontrol ve servis hizmeti.
  • Eski beton zeminlerin bakımı ve yenilenmesi hizmeti.
  • Çevre kirliliğine duyarlı çalışma sistemi.

www.endustriyelyapi.com.tr
Mimarsinan Mh. İsmet İnönü Bul. No:157 Kat:1 Atakum SAMSUN
TEL: +90 362 435 27 07