Regmo Mobilya

Keskin Ticaret, 1975 yılında Türkiye’de ve Karadeniz Bölgesi’nde mobilya üretiminde kullanılan ahşap ham madde ithalatı ve toptan satışını yaparak, mobilya sektörüne ilk adımını atmıştır .Süreç içerisinde edindiği güçlü deneyimiyle çağdaş perakende mobilya mağazacılığı alanında yeni bir marka yüzüyle kurumsal alt yapısını oluşturarak sektörde yoluna devam etmektedir.

Regmo Mobilia markası, butik el işçiliği üretimine dayalı, modern, çağdaş ve geleneksel tarzda tasarlanmış, malzemelerin özenle seçilerek kullanıldığı , kişiye özel uygulanabilir mobilya ve koltuk takımlarının bir arada sunulduğu farklı kolleksiyonlara sahip bir markadır.

Mobilya sektöründe oluşturduğu marka ile sunduğu ergonomik tasarımlar Samsun ve bölgesinde ses getirmiş kısa sürede büyük beğeni kazanmıştır.

Regmo tarafından verilen içmimari hizmetler ve özel proje çözümleri; proje ve konseptin analizi, araştırma, eskiz, etüt ve tasarımlarıyla başlayıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilmiştir.
www.regmo.com.tr