Sadi Tanay’s Collection

Türkiye’de müşterileri tarafından,konusunda sektörün markası ve lideri olarak değerlendirilen Tanay, başarılı koleksiyon tasarımları, dikey entegre üretim tesisleri ve yüksek kalitesi ve yarattığı güvenilirlik ile de hem yurtiçinde hem de yurtdışında itibarlı bir şirket olarak bilinmektedir.

Bu arada 2008 yılında “Sadi Tanay’s Collection, İstanbul” markasını oluşturup 40’dan fazla ülkede başarı ile yansıtan Tanay her yıl daha da gelişen ve derinleşen pazar payı ile Dünya Markası olma yolunda azim, tutku ve inançla yol almaktadır.

Paris, Londra, Düsseldorf, Moskova, Kahire, Dubai, Atina ve Bakü gibi katıldığımız tüm uluslararası fuarlarda, ürünlerimiz Avrupa Kalite standartlarına uygun bulunarak hizmet ve üretim bütünlüğümüz, adet ve sürelerde esnekliğimiz, hızlı ve kaliteli teslimatlarımız da tercih nedeni olmuş ve ilişkilerimizin sürekliliği sağlanmıştır.

Amacımız, beklentilerinizin de ötesinde sizlere en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti her yönü ile sunabilmektir.

Bu anlayış ile Tanay 2008 yılında Tasarım, Üretim ve Planlama alanında ISO 9001: 2000, 2009 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikası, 2012 yılında ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Process) Sertifikası, 2015 Yılında Helal Sertifikası ile ödüllendirilmiş, ISO
14001 Çevre Yönetimi Sistemleri Sertifikası’na sahip olmak için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

www.tanay.net
tanay@tanay.net