Sarbay Group Company

Tüm Dünyaya İhracat Yapıyoruz.

Sarbay Dış Ticaret Limited Şirketi 2012 yılında faaliyete geçmiş. Şirket ortaklarının şirketi kurmadan önceki birikimlerini  tek çatı altında birleştirmiştir. Sarbay; ihracatçı ortakları ve müşterileri ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık görevi yapmaktadır.

Mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Sarbay Şirketi olarak önceliğimiz; Müşterilerimizin menfaatini  korumayı amaç edinmek ve müşterilerimizin güvenini kazanmak tüm kazançlardan daha değerlidir. Müşterilerine daima daha kaliteli hizmet sunmaya özen gösterme. Müşterilerinin menfaatini koruma. Etkin ve güvenilir ekip çalışmasıdır.

2012 yılında, tek kullanımlık plastik ustura ve kan taşı üretimi yapmak için kurulmuş olan SGI Plastik Makine Kalıp İnşaat Oto. San ve Tic. Ltd. Şti., ihracat pazarında halihazırda Avrupa, Ortadoğu ve Körfez ülkelerine sunmuş olduğu yüksek kalite ürünleri ile her geçen gün bulunduğu pazarda marka imajını güçlendirmektedir.

Firmamızın kuruluş amacı yüksek kalitede, kullanım kolaylığı içeren, hijyen anlamında kullanıcıya güven veren ürünler üreterek, üretim bazlı büyümeyi hedef alarak bağlı bulunduğu sektörde lider olmaktır.

SGI Plastik ile aynı bünyede ancak farklı platformda çalışma hayatına devam eden SARBAY Dış Ticaret Ltd. Şti. firmamız ise; temelinde piyasa konjonktürüne bağlı ticari fırsatları değerlendirmek suretiyle geniş müşteri portföyüne Dünya’nın 4 kıtasındaki tedarikçi zincirinden sağlamış olduğu ürünler ile çözümler üretmektedir.

Çalışmalarımızın tamamında yüksek teknoloji makina parkuru, bilimsel olarak uygunluğu kanıtlanmış eğitim programlarından başarı ile geçmiş eleman kadrosu ve dünyadaki seçkin hammadde üreticilerinin ürünleri kullanılmaktadır.

Kısa, ancak emin ve büyük adımlar ile ilerlediğimiz 2 yıllık sürecimizin devamında siz değerli müşterilerimiz ile sağlıklı bir büyüme hacmi ile kazan&kazan sisteminin hakim olduğu yapıyı sürdürmek önümüzde görünen yegane amacımızdır.

Ürünler

AYAKKABI
Kadın Ayakkabı – Erkek Ayakkabı – Çocuk Ayakkabı


ÇANTA
Bayan Çanta Modelleri

GIDA
Makarna-Salça-Pirinç- Ayçiçek Yağ-Mısır Yağ-Ceviz-Un-Su-Şeker Pancarı Pekmezi-Keçiboynuzu Pekmezi

KOZMETİK
Rectiva Ürünleri-Berber Ürünler- Sarbio Güzellik Ürünleri

HİJYEN
Islak Mendil-SABUN-Bebek Bezi

İNŞAAT
Kepenk Panjur-Çimento-Demir

Operasyon, Evrak Düzenleme, Lojistik Organizasyonu Gibi Temel Hizmetlerimiz

SARBAY GIDA, EĞİTİM, GİYİM, ÇELİK, ORMAN ÜRÜNLERİ, SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Baboros Mahallesi Ak Zambak Sokak, Varyap Meridian
A1 Blok No:2 Kat:20 Daire: 178 34746

Tel: +90 216 515 39 39

Tel: +90 539 232 33 52

info@sarbayihracat.com.tr

www.sarbaygroup.com

Sarbio Group

Sarbio Sarbay

Sarbay_Group

41.0008184,29.1028459