Simtaş Mermer ve Granit San. Tic. A.Ş.

1982 yılında ticari faaliyetine başlamış olan Simtaş Mermer ve Granit San. Tic. A.Ş. Türk doğaltaş sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Simtaş, doğaltaş sektörü içerisinde yaklaşık 25 farklı renkle her türlü talebe cevap verebilen özelliği ile de sektörde ayrı bir konuma sahiptir.

Simtaş İstanbul- Beylikdüzü’ nde 12.000 metrekaresi kapalı olmak üzere, toplam 50.000 metrekare alan üzerinde yerleşik olup, yıllık yaklaşık 450.000 metrekare üretim gerçekleştirmektedir.

Simtaş fabrika faaliyetlerini destekleyiciocak faaliyetinde de bulunmakta, aynı zamanda kendi ocaklarının dışında da diğer ocaklarla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Bunca yıllık faaliyetimizde elde ettiğimiz tecrübe ve kullandığımız son teknoloji makine parkımızla bir çok projeye çözüm ortağı olarak imza atmış bulunmaktayız. Amerika, Ukrayna, Rusya, G.Kore, Japonya, Libya v.b. gibi ülkeler başlıca iş yaptığımız ülkelerdir.

2000’li yılların başından itibaren dünya mimarisinde doğaltaş kullanımına yönelik çok ciddi gelişmeler yaşanmış ve buna bağlı olarak da doğaltaş kulanımı büyük oranda artış göstermiştir. Doğaltaşların yapısı gereği doğallı ve kullanıldığı mekana sağladığı estetik farklılıklar bu değişimde önemli rol oynamıştır.

Bu farklılığı terzilik kimliği ile geliştiren Simtaş yurtiçinde de birçok önemli projeye bütünüyle hizmet etme olanağı yakalamış ve buna devam etmektedir.

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek her geçen yıl artan kapasitemizle hedeflerimizi büyütmekte ve siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için çalışmaktayız.

Adres : Beylikdüzü Organize Sanayi Sitesi, Mermerciler Sitesi, 2.Cadde No:25
Beylikdüzü / Istanbul
Tel : (0212) 875 15 75
Fax : (0212) 875 15 80
E-Mail : info@simtasmermer.com.tr
www.simtasmermer.com.tr