Sizi dış dünyayla, dünyayı sizinle buluşturan marka: Intermod!

Şıklığın ve zarafetin vazgeçilmez adresi olan Intermod, kurulduğu 1980 yılından bu yana çağın ileri teknolojisiyle donatılmış 3000 m2’lik fabrikası ve kalite yönetimi konusunda eğitimli 150 kişilik ekibiyle Türk hazır giyim sektörünün öncü firmalarından biri olarak yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Kalite, hızlı üretim ve zamanında teslimatın müşteri memnuniyetlerinin vazgeçilmezleri olduğunu tartışmasız kabul eden Intermod, son yıllarda gerçekleştirdiği ihracat hamlelriyle de sektörde ayrıcalıklı bir konumda durmaktadır. Günlük 450 takım elbise üretim kapasitesiyle koleksiyonlarını sadece Türkiye’deki seçkin mağazalara değil Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Güney Afrika Cumhuriyeti, Irak, İran, Azerbaycan, Dağıstan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Lübnan, Makedonya, Nijerya, Norveç, Romanya, Rusya, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yemen ve Yunanistan gibi dünya merkezlerine de ihraç eden Intermod, bunlarla da yetinmeyerek pazar yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Yaptığı ihracatla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Intermod koleksiyonlarını hazırlarken sadece ülkemizin marka kumaşlarını değil İtalya, İspanya, Almanya ve Portekiz’den ithal ettiği dünyanın en seçkin kumaşlarını da kullanmaktadır.

Intermod, erkek giyiminde blazer ceketten smokine, takım elbiseden pantolona ve bu ürünleri tamamlayan gömlek, kravat, palto, mont, kaban ve pardesüleriyle dinamik metropol erkeğini hem şık hem de rahat bir şekilde giydirebilmekte, üstelik onlara yünlü ve yün karışımı kumaşlardan oluşan seçkin ve zengin bir koleksiyon sunarak ”Intermod kaliteden ödün vermez” prensibine de sadık kalmaya devam etmektedir.

Bütün bunlar bir araya geldiğinde Intermod, kişiyi dış dünyaya tanıtan ilk unsur olan giyim konusunda zengin seçenekleriyle çevrenize karşı donanımınızı güçlendirmekte, yurt dışıyla olan gerek ithalat gerek ihracak bağlantılarıyla da dünya trendini sizlerle buluşturarak çizgisini ve farkını ortaya koymaktadır.

www.intermod.com.tr
intermod@intermod.com.tr
Kımız Sk. No: 7 Çobançeşme Yenibosna – İstanbul
Tel 1: +90 212 653 13 83 Tel 2: +90 212 653 13 84 Faks: +90 212 653 44 66