STILL dünyanın her yerinde hareket halinde.

Uzun süredir STILL forklift, istif araçları ve çekicilerin yanı sıra en yeni iç lojistik sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olmuştur. 8,000’den fazla çalışanı, 4 üretim tesisi, Almanya’da 14 yetkili satış bayii, yurtdışında 20 bağlı şirketi artı dünyanın her yerindeki bayi ağı ile, STILL uluslararası arenada başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. En yüksek kalite, güvenilirlik ve yenilikçi teknoloji ile, STILL küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Güçlü ve bağımsız – 90 Yıllık STILL

Bugüne kadar, müşterilerimiz, 90 yılı aşkın süredir ürünlerimizin ve hizmetlerimizin güvenilirliğinden faydalanmaktadırlar. Motor onararak başladık, taşınabilir jeneratörler geliştirdik ve iç lojistik alanında tam donanımlı servis sağlayıcılığında lider hale geldik.

İstifleme araçları ve bağlantılı tüm sistemler arasında bilgi alışverişini yöneterek kapsamlı bir iç lojistik konsepti sunuyoruz. Bütünsel yaklaşımımız, insan gücü de dahil olmak üzere iç lojistikte rol alan tüm bileşenler arasında verimli bir etkileşim sağlamayı hedefliyoruz.

STILL’deki kaliteli ve hızlı hizmet yüksek kullanılabilirliği garanti eder. Ürünlerimiz kullanıcı dostudur ve dolayısıyla işletim süresinden tasarruf sağlar. Müşterilerimizin malzeme ve bilgi akışını analiz ederek, herhangi bir özel ihtiyaca kusursuz uyan çözümler sunabiliyoruz.

Yenilikçi ve akıllı fikirler, çevreye karşı olan sorumluluğumuz yerine getirebilmemizi sağlıyor. Örneğin, enerji tasarrufu programı Blue-Q, bir istifleme aracının bu verimliliği etkilemeden tükettiği enerjinin yüzde 10 ila 20 arasında enerji tasarrufu sağlıyor.

Yetkin personel size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyacaktır. Kişisel ilişkiler, uzun süreli iş ilişkisinin temelidir.

www.still-arser.com.tr