Trans Orient

Kurumsal yolculuğumuza 1961 yılında, gümrükleme ve karayolu taşımacılığında Doğu ve Batı arasında bir köprü oluşturmak amacıyla başladık

Yarım yüzyıl boyunca, sınırlarımızı genişlettik hava, deniz ve intermodal taşımacılıkta uzmanlık kazandık.

Teknolojik avantajları kullanarak taşımacılığa yenilikçi bir çözüm getirme vizyonumuz Türkiye lojistik sektörü içinde bizlere farklı bir konum sağladı.

Bugün, uzun yıllar içerisinde oluşturduğumuz derin sektörel bilgi birikimi ve deneyim, tüm Dünya ülkelerinde hizmet vermemizi sağlayan uluslararası acentalık ağı, titiz ve ölçülebilen hizmet standardlarımız bize, tedarik zinciri çözümlerinde tam kapsamlı ve yüksek standartlarda hizmet sunma becerisini kazandırdı

Hava Yolu
1995 den günümüze süre gelen IATA Kargo Acenteliğimiz, Dünya çapındaki acentelik ağımız, özel fiyat anlaşmalarımız ve gümrüklü havalimanlarındaki organizasyonlarımız bize aşağıdaki hava kargo hizmetlerini yüksek standartlarda sunma olanağı sağlamaktadır.

> Türkiye nin tüm gümrüklü hava limanlarında özet beyan hizmetleri
> Spot fiyat ve yer anlaşmaları
> Komşu ülkelere transit taşıma hizmetleri
> Kapıdan kapıya, DAP, DDP & COD hizmetler
> Tehlikeli Maddeler & Isı Kontrollü taşımalar

Kara Yolu
Hava yolu taşımacılığında edindiğimiz disiplin ile aşağıdaki karayolu hizmetlerini sunuyoruz;

> Avrupa nın başlıca çıkış-varış noktalarına düzenli Komple ve Parsiyel taşımacılık
> Askılı hazır giyim ve kolili tekstil gönderilerinde uzmanlık
> Ekspres servis
> Türkiye deki Ro-Ro limanlarından (Çeşme, Mersin, Pendik, Ambarlı) opsiyonel kalkışlar

Deniz Yolu

Deneyimli ekibimizin etkin planlama ve yakın takibi ile süratli, kontrollü ve kaliteli servis sunarak müşterilerimize rekabetçi bir avantaj sağlamayı amaçlıyoruz.

> Önde gelen deniz hatları ile özel fiyat anlaşmaları
> Askılı hazır giyim (GOH) konteyner taşımaları
> Avrupa da kısa deniz yolu konteyner taşımaları
> Uzak Doğu ve Afrika da hızlı servis ve DTD rekabetçi fiyatlar
> 45lik konteyner hizmetleri

Intermodal Lojistik

Transorient Türkiye ve Avrupa yı birbirine bağlayan tarafsız yapıda olan intermodal logistik servis sağlayıcıdır. Özellikle İngiltere ve Irlanda taşımalarında Avrupa’da sektör liderleri arasındadır. Tarafsız yapısı ve Türkiye’de servis veren ana operatörler ile özel anlaşmaları yoluyla Transorient ürün çeşitliliği ve esnek alternatif çözüm üretimi ile intermodal taşımacılıkta karayolu ile rekabet edebilecek özel çözümler üretmektedir.

45  ekipman Filosu:
5500 adet normal ısı
1000 adet ısı kontrollü

Operasyon Merkezleri:
Venlo (NL)
Antwerp (BE)
Zeebrugge (BE)
Istanbul (TR)

Sosyal Sorumluluk Odaklı Çözümler:
Sosyal sorumluluğu ön planda tutarak Transorient; taşımacılığın çevre ve topluma verdiği hasarları asgariye indirecek taşıma kombinasyonlarını oluşturmakta, iç taşıma yollarını, deniz ve demir yolları ile kombine ederek 2015 yılının sonlarında karayolu trafiğini %80 oranında çevre dostu intermodal çözümlere dönüştürmeyi hedeflemektedir.

İstanbul Ticaret Sarayı Oruç Reis Mahallesi, Vadi Caddesi, No:108, 8. Kat, Ofis No: 490, Giyimkent, 34235, Esenler, İstanbul, Türkiye4T. +90 (212) 467 26 00
F. +90 (212) 438 26 17
info@transorient.com.tr

www.transorient.com.tr