Türkiye’nin en büyük “entegre tekstil işletmeleri”

1962 yılından bugüne tekstil sektöründe hizmeti veren Akbaşlar Tekstil, Bursa’nın önde gelen şirketler grubu AKBAŞHOLDİNG kuruluşudur.

Türkiye’nin en büyük “entegre tekstil işletmeleri” arasında; ilk sıralarda yer alan Akbaşlar Tekstil’in tekstüre iplik ürettim merkezi; GES İplik, hem grubumuzun, hem de tekstil piyasasının kaliteli tekstüre iplik ihtiyacını karşılamaktadır.

AKBAŞ HOLDİNG, teknolojiye, bilgiye ve insana yatırım yapan şirketleriyle moda endüstrisine değer sunuyor. Türkiye’nin en büyük “entegre tekstil işletmeleri” arasında; ilk sıralarda yer alan Akbaşlar Tekstil’in tekstüre iplik ürettim merkezi; GES İplik, hem grubumuzun, hem de tekstil piyasasının kaliteli tekstüre iplik ihtiyacını karşılıyor. Aylık 2.700 ton üretim kapasitesine sahip olan GES İplik, modern makine parkuru, üretimi 24 saat kontrol eden deneyimli teknik kadro ve test makineleriyle kaliteyi garanti altına alan test laboratuvarlarıyla, seçkin tekstil üreticileri tarafından tercih edilen bir markadır.

2005 yılından beri GES İplik üretim ve verimliliğin arttırılması amacıyla ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır.

2007 yılında GES İplik ürünlerini OEKO-TEX Standart 100 sertifikası belgelendirerek, doğaya ve insan sağlığına verdiği değeri göstermektedir.

www.akbaslar.com
Atatürk Cd. No: 19716580 GÜRSU – BURSA
Bizi Arayın+90 224 280 25 00