Türkiye’nin Rulman Sektöründeki en köklü firması

Sayın Müşterilerimiz, Satış Ortaklarımız ve Meslektaşlarımız, 

1917 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz; saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra,100 yıllıkengin tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin beşinci kuşak olarak gurunu yaşamaktadır.

Başlangıçta ağırlıklı olarak değirmen, tarım makinaları ticareti ve endüstriyel gereçlerin ithalatı ile Türk sanayisine hizmet veren şirketimiz, 1940’lı yıllarda ABD ve Avusturya’dan rulman ithalatına başlamış ve bu sayede sektördeki en eski şirket olma sıfatını kazanmıştır.

KOZİKOĞLU RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.olarak 55 yılı aşkındır ithalatını ve Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz  Schaeffler-Almanya grubunun üretimini yapmakta olduğu INA, FAG ve ELGES marka rulmanların yanı sıra, 2015 yılı itibarıyla sektörün önde gelen üreticilerinin NTN-SNR (Japon), IKO (Japon),  NADELLA (Italyan)ve DURBAL(Alman) (Alman) marka rulmanlarının da Türkiye yetkili distribütörlüğünü üstlenerek, tüm dünyada kendilerini kaliteleriyle ispat ederek tanıtmış olan bu “Premium Marka” rulman çeşitlerini aynı çatı altında toplayan şirketimiz; siz değerli iş ortaklarımıza geniş marka, ürün ve teknik çözüm servisi sayesinde en iyi “Fiyat/Performans” oranıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu vesile ile hayırlı ve verimli işler dileriz.

Saygılarımızla,

Kozikoğlu Rulman San. Ve Tic. Ltd. Şti

www.kozikoglu.com