UNIFO Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

UYAR Şirketler Topluluğu’nun üyelerinden UNIFO Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UNIFO), 1997 yılında yerli sermaye ile kurulmuş olup, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern üretim tesisinde hizmet vermektedir.

Üretim hayatına “buzdolabı gerektirmeden, ortam koşullarında uzun süre dayanabilen hazır yemekler ve konserve ürünler ile askeri ve endüstriyel tüketime yönelik gıdalarla başlayan UNIFO, bugün modern tesisinde hızlı tüketim marketine uygun pastörize yemek, sandviç, özel dip soslar, toz çorba ve bulyonlar, çeşniler ile sofralarda yerini almaktadır.

UNIFO, faaliyet gösterdiği iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan kalite standartlarını benimsemekte, kaynaklarını bu anlayışa ve hedefe uygun yönetmektedir.

  VİZYONUMUZ

Dünya standartları olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretim yapan UNIFO müşteri memnuniyetini toplumsal sorumluluk ve sosyal duyarlılık prensibi olarak kabul eder. Yılların birikim ve ustalığının mükemmel bileşimi ile tüketicilerin damak tadına değer katan UNIFO, daima yenilikleri üretmenin yanı sıra, sağlıklı nesillerin gelişimine katkıda bulunmaya devam edecektir.

  MİSYONUMUZ

UNIFO, dünya standartlarındaki üretim sistemi ve ilkeli bakış açısıyla müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

Unifo Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Gebze Organize Sanayi Bölgesi
400. Sokak  No: 412
41480 Kocaeli
+90 (262) 751 33 25 (pbx)
+90 (262) 751 08 35