Vem İlaç

2000 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Vem İlaç; Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Pediatri, Üroloji, Dermatoloji, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Yoğun Bakım, Anestezi gibi birçok farklı tedavi alanında kullanılan ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmaktadır.

Vem İlaç ulusal bir firma olup, Türkiye’nin ilaç sanayinde güçlü olmasının öneminin bilinci ile 2011 yılında kendi üretim tesislerinin kurulumu için girişimlerde bulunmuştur.

Vem ilaç’ın, 2013 yılından beri, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, 21 bin metrekare açık arazi üzerinde, 8 bin metrekare kapalı alanda kurulu fabrikasında katı, yarı katı, sıvı, BFS ve enjektabl üretim hatlarının ( ampul, flakon, liyofilize) bulunduğu ana üretim tesisinin yanı sıra yüksek depo, idari ofisler ve sosyal tesisler bulunmaktadır.

VEM İlaç; hekimlere ve eczacılara, hastalara, devlet kurum ve kuruluşlarına, iş ortaklarına ve çalışanlarına değer verir ve onlarla her zaman işbirliği içinde etik kurallar çerçevesinde hareket eder.

Hedefleri doğrultusunda birçok uluslararası firma ile de işbirliği yapmakta olan Vem İlaç konusunda uzman, eğitimli ve genç kadrosu ile sürdürülebilir büyüme vizyonundan ayrılmaksızın, Türk İlaç sektörü ve uluslararası ilaç pazarında istikrarlı bir şekilde var olma azmindedir.

42 Maslak Ahi Evran Cad. No:6 Ofis 1, Kat 4, No: 2 34398 Maslak, İstanbul
Tel: + 90 (212) 347 75 12
Eposta: info@vemilac.com
www.vemilac.com