Vera Elektromekanik Pano Sist. A.Ş.

Teknik tecrübe ve bilgi birikimleri, çalıştırdığı kilit personeller açısından, 20 yıllık bir iş deneyimine sahip, donanımlı, güçlü mühendislik altyapısı sağlam temellere dayanan olan bir firmadır. Firmamız, geçmişindeki bu mühendislik tecrübelerini yaptığı uluslararası düzeydeki imalatlar ile de bütünleştirmiştir.

Bu tecrübelerimiz; TİP TEST’li Pano üretimi, Şalt Tesisleri Kurulması ve Destek Hizmetleri ve Endüstriyel Tesis Otomasyonları ana başlıklarında ön plana çıkmaktadır.

Endüstriyel tesislerin pano ihtiyaçlarını da özellikle enerji üretim tesisleri, trafo merkezleri ve endüstriyel fabrikaların tüm pano ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir üretim çeşitliliğine sahibiz. Üretimlerimiz IEC 61.439-1 ve IEC 61.439-2 standartlarına uygun, Uluslararası Akreditasyona sahip laboratuvarlarda TSE nin gözetiminde yapılan TİP TEST lerden başarıyla geçmiştir.

Üretimlerimizin ve mühendislik çalışmalarımızın tüm aşamalarında ISO Yönetim Sistemi doğrultusunda yönlendirilmektedir. ISO danışmalarımızın bize eğitimler esnasında öğrettiği; düşündüğünü yazıya döken, yazıya döktüğünü uygulayan, uyguladığını sürekli denetlemeye açan bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 belgelerine sahip olan firmamızın, belge uygulama içeriğinde Otomasyon, SCADA ve Pano Sistemleri ile ilgili imalat, satış ve mühendislik hizmetlerini komple kapsamaktadır.

Bütüncül kalitenin sağlanması, bir kişinin başaracağı bir unsur olmayıp, bir ekip işidir. Bu nedenle firmamızda tüm çalışanlarımız, aynı zamanda kaliteden sorumlu birer personel bilincinde çalışmalarına yön vermektedir.

AR-GE sürekliğini devamlı canlı tutan, ama gerçekten AR-GE nin GELİŞTİRİCİ rolünü göz ardı etmeyen bir ekibiz. Müşteri memnuniyeti, arıza kaydı ve iş değerlendirme geri dönüşlerinin bize katkı sağlayacağını düşünüp AR-GE mizin yönünü ona göre düzenleriz.

Sorunsuz işler; ancak sorunu giderebilecek bilgi ve birikim düzeyine sahip bir ekiple gerçekleştirilebilir. Bunu başarabilmek için de çalışanlarımızın eğitimlerinin süreklilik esasını ön planda tutmaya çalışıyoruz. Tecrübe ve birikimlerimizi bizden sonrakilere aktarmanın, onları eğitmenin, bizim için manevi bir sorumluk olduğunun bilincindeyiz.

Ürettiklerimizi; son kullanıcının (işletmecinin) kolaylığını düşünerek ürün tasarlayan bir üreticiyiz. Eksende insan olması nedeniyle kullanıcı dostu (a user friendly) ürünler ve hizmetleri tasarlamaya çalışıyoruz. Sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışırız. Esneğiz. Müşteri isteklerine bu esneklikle kolay, optimum maliyetli, hızlı ve zamanında çözüm üretebilen bir ekibiz.

www.veraelektromekanik.com
İvedik OSB. 1468. Cad. 2239/1. Sok. No:1 OSTİM YENİMAHALLE ANKARA 06378 TÜRKİYE
info@veraelektromekanik.com
Tel: +90 312 394 54 64 (pbx)
Fax: +90 312 394 77 97