Videojet

325 binden fazla sistem kuruldu.

1960’larda A.B. Dick Company’nin bir bölümü olarak faaliyete geçtiği günlerden Videojet’in bugünkü durumuna kadar,44 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli kodlama ve markalama ekipmanı ve sarf malzemelerini yenileme, geliştirme, üretme ve satma faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Bugün Videojet Technologies Inc. olarak bilinen şirket, en geniş teknoloji yelpazesi aracılığıyla doğru kodlama ve markalama çözümünü sağlamakta ve maksimum güvenilirlik, verimlilik, kullanım kolaylığı ve az bakımla çalışacak şekilde tasarlanmış kaliteli ekipmanlar, sarf malzemeleri ve servisler sağlamak için kararlı bir şekilde çalışmaktadır. Videojet büyük ve küçük karakterli mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer kodlama sistemleri, termal transfer yazıcılar ve etiketleme ekipmanları, neredeyse mümkün olan her tür ürün ambalajına, sevkiyat konteynerine veya paletine lineer ve 2B barkodların yanı sıra tavsiye edilen kullanma tarihleri, üretim tarihi, lot numarası ve operatör bilgileri gibi değişken verileri uygular.

Tüm dünyada 325.000’den fazla birim kurulumu yapmış olan Videojet’in dünyanın çeşitli bölgelerinde 30 doğrudan operasyon biriminde 3000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Global satış ve servis merkezi ağımız tüm bölgelerde yüksek kaliteli servis sağlar.

Satış, servis, eğitim, yönetim ve uygulama desteği, yalnızca ABD’de 250’den fazla doğrudan satış ve servis personeliyle olmak üzere dünya genelinde Avusturya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Kore, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, İspanya, İsviçre, Türkiye ve İngiltere’de doğrudan operasyonlarla sağlanmaktadır. Videojet’in dağıtım ağı 135 ülkeye hizmet veren 150’den fazla dağıtımcıyı ve global OEM’i içermektedir.

www.videojet.com.tr
Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323