Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yat.Ort.A.Ş.

Türkiye’nin lider gayrimenkul ortaklıklarından
Türkiye’nin lider gayrimenkul ortaklıkları arasında değerlendirilen Yapı Kredi Koray, Aralık 1996’da Yapı ve Kredi Bankası ile Koray Grubu’nun ortak bir girişimi olarak faaliyete başlamıştır.

Yapı Kredi Koray, tüm deneyimini, bilgi birikimini ve enerjisini kentsel yaşamın sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine uygun, insana odaklı projeler geliştirmeye yoğunlaştırmıştır.

İlkleri barındıran özgün projeler
Yapı Kredi Koray’ın geliştirdiği projeler üstün nitelikleri ve sektöründe birer “ilk”e işaret eden uygulamaları ile öne çıkmakta; hedef kitlelerin olduğu kadar uluslararası çevrelerin de beğenisini toplamaktadır.

Şirket’in imza attığı projeler arasında; İstanbul İstanbul, İstanbul Zen, İstanbul Bis, Evidea, Ankara Ankara, Neo Alışveriş ve Yaşam Merkezi, inşaatı tamamlanan, konut satışları ve kiralama faaliyetleri devam eden ve Ankara’nın kalbinde konumlanan Ankara Çankaya projesi yer almaktadır.

Keyifli yaşam alanları, kârlı yatırımlar
Yapı Kredi Koray’ın temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz ederek, dünya standartlarında özgün projeler hayata geçirmektir. Şirket, geliştirdiği her bir projenin keyifli bir yaşam alanı olduğu kadar kârlı birer yatırım aracı olmasına da odaklıdır.

Yüksek proje geliştirme gücü
Yapı Kredi Koray proje geliştirmeyi, doğru yer seçiminden mimari konsepte, tasarımın işlevselliğinden pazarlamaya dek kesintisiz bir süreç olarak kabul etmektedir.

Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan Yapı Kredi Koray, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Şirket bu süreci mimari konsept ve tasarım, hassas planlama, değer mühendisliği ve etkin proje yönetimi yetkinlikleriyle tamamlamaktadır.

Yapı Kredi Koray proje geliştirmedeki başarısını, pazarlama becerileri ve ilkeli müşteri ilişkileri yönetimi ile bütünleştirerek gayrimenkul yatırımının her aşamasında ortaya koyarken; projelerin taahhüt edilen zamanda teslimatı ve müşteri memnuniyetinin sağlanması konularında da büyük hassasiyet göstermektedir.

www.yapikredikoray.com
ykk@yapikredikoray.com