*SEO HİZMETLERİ

SEO, arama motorlarında reklam vermeden, organik, tamamen içerik ve sitenin yapısıyla kaliteli olduğunu kanıtlayıp sitenizin üste çıkmasına yardım eden bir çalışma, hizmettir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalar sitenin tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarını da birlikte yürütmelidir. Arama motorları tarafından sitenizin üst sıralarda görünmesi için yapılan altyapı ve Seo çalışmaları ise tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmelidir.
Seo Hizmet Paketi: 2000 TL+Kdv

*SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HİZMETLERİ

 Sosyal Medyada markanızı bir adım öne çıkartıyoruz.

Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanalları, çift yönlü iletişim için ciddi bir potansiyele sahip. Ve bu potansiyeli iyi değerlendirmek için profesyonel destek almak doğru seçimdir.

Profesyonel sosyal medya uzmanlarımız ile markanızı sosyal medya üzerinde en iyi yansıtacak şekilde çalışmalar yapıyor Facebook, Instagram, Twitter, gibi sık kullanılan sosyal medya alanlarında hitap edeceğiniz kitleye maximum seviyede ulaşmanızı sağlıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi Hizmet Paketi: 2000 TL + Kdv


*SAĞLIK TURİZM SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HİZMETLERİ

Sosyal Medya üzerinde ve sekötrünüzde sizi en iyi yansıtacak şekilde çalışmalar yapıyor Facebook, Instagram, Twitter, gibi sık kullanılan sosyal medya alanlarında hitap edeceğiniz kitleye maximum seviyede ulaşmanızı sağlıyoruz.
Sağlık Turizm Sosyal Medya Yönetimi Hizmet Paketi ve Seo Hizmet Paketi: 3000 TL+KDV (Aylık)

İki Hizmet İndirimli Fiyat:2500 TL+Kdv (aylık)